18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HTC One Serisi Ödüle Doymuyor
02 Ağustos 2012 Perşembe 16:45

HTC One Serisi Ödüle Doymuyor

HTC One Serisi, Türkiye’nin yanı sıra dünyada birçok ülkeden aldığı ödüllerle en iyi akıllı telefon olma özelliğini kanıtlıyor.

Akıllı telefon pazarının global tasarımcısı HTC Corporation’ın, dikkat çeken tasarımı, muhteşem kamerası ve gerçek ses deneyimi ile en yüksek kalitede mobil deneyim sunan yeni HTC One Serisi, Türkiye’nin yanı sıra onlarca ülkede kullanıcıların beğenisini topluyor.

Bu yıl 26 Şubat 2012’de Barselona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde Laptop Magazine Online Yayın Yönetmeni Avram Piltch tarafından yedi ayrı cihazın arasından  En iyi cihaz seçilerek rakipleri arasında üstünlüğünü kanıtladı. Amerika’nın teknoloji otoritelerinden Digital Trends editörü Nick Money de HTC One X’in “Mobil Dünya Kongresi 2012’nin En İyisi” olduğunu söylüyor. (Mart 2012).

HTC One X birçok ülkeden ödülleri topladı
Lansmanının yapıldığı günden bu yana HTC One Serisi kazandığı ödüllerle kullanıcılarına sunduğu heyecan dolu deneyimi tescilliyor;

HTC One “2012’nin En Ateşli Telefonu”, Mobil Endüstri Ödülleri 2012  / İngiltere
HTC One X “En İyi Akıllı Telefon 2012”, The Graham Ödülleri / Hollanda
En İyi Kamera, Selular Indonesia Endonezya
Editörün Seçimi Ödülü, CNET Asia / Singapur
Editör’ün Seçimi – Haziran 2012, Log Magazin / Türkiye

HTC One X
HTC One X’in gövdesi, hem metal dayanıklılığına hem de çok hafif olma özelliğine sahip polikarbondan yapılmıştır. Kusursuz yapısıyla birlikte, tek parça gövdesi, benzersiz “piyano” parlaklığını ve mat arka yüzeyini birleştirir. HTC One, net grafikler, daha hızlı uygulamalar ve daha uzun pil ömrü için, yeni NVIDIA® Tegra 3 Mobil İşlemcisiyle çarpıcı bir şekilde hızlıdır. Entegre bir beşinci Pil Tasarruf Merkezine (Battery Saver Core) sahip 1.5GHz Super 4-PLUS-1™ dört çekirdekli işlemciye ve yüksek performanslı 12-Çekirdek NVIDIA® GPU’ya sahiptir.  HTC One’ın ayrıca Corning™ Gorilla Glass ile korunan, 3-D cama sahip şaşırtıcı bir 4,7 inç, 720 p HD ekranı vardır. Bununla birlikte HTC One X, 4G LTE sunan marketlerde 1,5 GHz LTE Qualcomm Snapdragon S4 işlemciye de sahip olacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları