27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HTC One S,  EISA Ödülü Aldı
15 Ağustos 2012 Çarşamba 16:23

HTC One S, EISA Ödülü Aldı

HTC’nin sosyal ağ entegrasyonunda ikinci zaferi

Akıllı telefonların global tasarımcısı HTC Corporation, beğeni toplayan HTC One S modelinin The European Imaging Sound Association (EISA-  Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından, 2012-2013 Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu olarak seçildiğini duyurdu.  Bu ödülle HTC, geçen yıl HTC ChaCha ile kazandığı ödülden sonra ikinci kez aynı kategoride bir ödül daha kazanmış oldu.

HTC EMEA Bölge Başkanı Florian Seiche “Tüketiciler akıllı telefonları aracılığıyla hızlı ve kolay şekilde içeriklere ulaşmak ve sürekli iletişim içinde olmak istiyorlar. Bu nedenle HTC’de önceliğimiz, kişisel mobil deneyimleri en üst düzeyde yaşatmak. İkinci kez bu ödülle onurlandırılıyor olmaktan çok memnunuz. Hem EISA’ya hem de müşterilerimize, HTC’yi sürekli destekledikleri için teşekkür ederiz.” dedi.

EISA, 19 Avrupa ülkesinden 50 özel hobi dergisinin bir araya gelerek oluşturduğu dünyanın tek ve en prestijli multimedya dergi grubudur.  Her yıl, tüm EISA’nın Genel Yayın Yönetmenleri, yıl boyunca yayınlarında analiz edilen ürünler içerisinde, EISA Ödülünü hak edene karar vermek için bir araya geliyor. 

2012-2013 Avrupa’nın En İyi Sosyal Medya Telefonu ödülü, sosyal medya entegrasyonu, ağ oluşturma, bir cep telefonunun birden fazla sosyal ağ arasında basit bir şekilde bağlantı sağlanması, aynı zamanda içerik paylaşımını ve sosyal etkileşimin de kolaylaştırılması gibi faktörler değerlendirilerek verildi. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları