23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HTC Explorer Vodafone Cep Merkezleri’nde
08 Nisan 2012 Pazar 01:35

HTC Explorer Vodafone Cep Merkezleri’nde

HTC Explorer, Vodafone faturalı tarifelerine ek ayda 5 TL’den başlayan ödeme avantajıyla Vodafone Cep Merkezleri’nde bekleyenleriyle buluşuyor.

Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone, dünyanın en ileri mobil iletişim teknolojilerini, avantajlı koşullarla, Türkiye’de ilk ve yalnızca Vodafone müşterilerine özel olarak kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor.

Global bilgi birikimi ve deneyimiyle bugüne kadar Türkiye’deki kullanıcılarını mobil iletişim dünyasındaki en yeni, en teknolojik ürün ve servislerle buluşturan Vodafone, şimdi de küresel akıllı telefon pazarının lider şirketlerinden HTC’nin yeni ve en uygun fiyatlı akıllı telefonu HTC Explorer’ı Vodafone Cep Merkezleri’nde satışa sunuyor. 

Türkiye’de ilk ve sadece Vodafone müşterilerine özel satışa sunulan HTC Explorer’a sahip olmak için Vodafone abonelerinin tek yapmaları gereken, kampanya kapsamındaki faturalı tarifelerden kullanım ihtiyaçlarına uygun olanını seçerek 24 ay taahhüt vermek. Bu şekilde Vodafone’lular, HTC ailesinin yeni üyesi HTC Explorer’a tarifelerine ek ayda 5 TL’den başlayan ödeme ile sahip olabiliyorlar.

Lütfullah Kitapçı: Tüketicilerimize yeni teknolojileri sunma konusunda çıtayı sürekli yükseltiyoruz.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Herkese Mobil İnternet stratejisi doğrultusunda, Türkiye’de mobil internetin sunduğu imkanları herkes için her an her yerden erişilebilir kılmak hedefiyle faaliyet gösterdiklerinin; mobil interneti demokratikleştirmeyi ve daha geniş ölçekte Türkiye’deki dijital uçurumları kapatmayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Kitapçı, şöyle konuştu:

“Vodafone Türkiye olarak herkesin mobil interneti deneyimlediği, gelir grubundan bağımsız olarak veriye eşit şekilde erişim sağladığı bir Türkiye hayal ediyoruz. Bu çerçevede, geçtiğimiz yılı Veri Yılı ilan ederek Herkese Mobil İnternet stratejimizi devreye aldık. Akıllı telefonlar ise bu stratejimizin en değerli bileşenlerinden birini temsil ediyor. Giderek artan oranlarda günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen ve hayatımızı her alanda kolaylaştıran mobil internetin ülkemizde yaygınlaşması sürecinde akıllı telefonlar çok önemli. Bu bağlamda, tüketicilerimize en yeni akıllı telefon teknolojilerini sunma konusunda çıtayı sürekli daha yükseğe koyuyor; abonelerimizi yeni ve teknolojik cep telefonları ile Türkiye’de ilk olarak buluşturuyoruz.”

HTC’nin akıllı telefon pazarının dünya çapında yükselen yıldızı olduğunu vurgulayan Kitapçı, şöyle konuştu: “Bugüne kadar HTC’nin yeni modellerini, çok uygun fiyatlarla abonelerimize sunduk. Şimdi de sıra yeni ve en uygun fiyatlı akıllı telefonu olan HTC Explorer’da. Vodafone Türkiye olarak önümüzdeki dönemde de, abonelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiğimiz kampanyalarımızla, Türkiye’yi mobil iletişim alanında “ilk”ler ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Mükemmel internet deneyimi, akıllık telefonların kullanım rahatlığıyla birleşiyor

Android işletim sistemli HTC Explorer, HTC Sense arayüzü sayesinde net grafikler ve canlı animasyonlar ile mükemmel internet deneyimi sağlarken, 320 x 480 çözünürlüklü ve 3.2 inç dokunmatik ekranıyla kullanıcılara internette gezinmek, sosyal ağlarda dolaşmak ve mesajlaşmak için geniş bir alan sunuyor. 3G’de 14.4 Mbps’ye varan indirme ve 5.76 Mbps’ye varan yükleme desteği sunan HTC Explorer ile kullanıcılar, internette beğendikleri video ve fotoğrafları telefonlarına anında indirebiliyor ya da sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

Rehbere erişim, e-posta gönderme ve fotoğraf çekme gibi işlemlerin hepsinin tek bir tuşla gerçekleştirilebildiği HTC Explorer, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle de ön plana çıkıyor. Sade ekran tasarımıyla dikkat çeken HTC Explorer’ın ekran özelleştirme özelliği, kullanıcılara ilgilerini çeken tüm konulara ilişkin güncellemeleri (sosyal ağlar, borsa, hava durumu) dokunmatik ana ekrandan anında takip etme ve paylaşma imkanı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, Android market üzerinden binlerce uygulamaya erişebiliyor, dilediklerini seçerek anında yükleyebiliyorlar.

HTC Explorer’ın bir diğer avantajı da kullanıcılara tıpkı masaüstü bilgisayarlarında olduğu gibi rahatça internette dolaşma imkanı sağlaması. Görüntülemeyi kolaylaştırmak için ekrandaki yazıların boyutunu otomatik olarak ayarlayan HTC Explorer, böylelikle mükemmel internet deneyimini akıllı telefonun sunduğu kullanım kolaylığı ve işlevsellikle birleştiriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları