18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPnin Teknoloji Tırı İTÜde
11 Nisan 2011 Pazartesi 16:12

HP'nin Teknoloji Tırı İTÜ'de

HP'nin Intel ve Microsoft'un katkılarıyla eğitim teknolojilerinin tanıtımı için özel olarak tasarladığı Teknoloji Tırı Türkiye'ye geliyor.

HP"nin, en yeni teknolojiyi, son donanımla birleştirdiği Teknoloji Tır"ı Türkiye"ye geliyor. HP, Intel ve Microsof"un katkılarıyla eğitim teknolojilerini tanıtmak üzere özel olarak tasarlanan Teknoloji Tırı"; Fransa, İngiltere, ispanya, Belçika, Hollanda, İtalya"dan sonra, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, İstanbul Teknik Üniversitesi"nde, teknoloji meraklılarıyla buluşacak. HP"nin, Microsoft"un ve Intel"in demo ürünlerini sergileyeceği Üniversite Teknoloji Günleri kapsamında, kariyer sohbetlerinden, ödüllü yarışmalara; mühendislik uygulamalarından, teknoloji seminerlerine kadar ziyaretçiler tüm aktivitelere ücretsiz olarak katılabilecek.

HP"nin koordinasyonu, Intel ve Microsoft"un katkıları ile dünyada 6 ülkeyi ve birçok farklı üniversiteyi dolaşan tırın yeni durağı Türkiye olacak. Bilişim sektörüne 20 yıldır hizmet veren HP tarafından, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü"nde, 14- 15 Nisan 2011 tarihlerinde, gerçekleşecek Üniversite Teknoloji Günleri günleri kapsamında, gerçekleşecek uygulamalardan herkes ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Üniversite Teknoloji Günleri kapsamında; eğitim teknolojileri, mühendislik ve CAD/CAE uygulamaları, eğlence ve oyun teknolojileri, teknoloji seminerleri ve kariyer günleri etkinlikleri ziyaretçilerle buluşacak.

Eğitim Teknolojileri etkinliği bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft"un eğitim teknolojilerinin tanıtımı için özel olarak tasarladığı Teknoloji Tırı uzman personel tarafından, katılımcılara sergilenen teknolojilerin tanıtımı yapılacak ve çeşitli demolar sergileyecek.

Mühendislik ve CAD/CAE Uygulamaları ile mühendislik ve CAD/CAE uygulamalarına yönelik ürün ve teknolojilerin tanıtımı ve demoları yine aynı tır bünyesinde gerçekleştirilecek. Eğlence ve Oyun Teknolojileri kapsamında, özellikle öğrencilere yönelik olarak eğlence ve oyun teknolojileri konusunda tanıtımlar, eğlenceli etkinlikler ve yarışmalar düzenlenecek.

Teknoloji Seminerleri ile Teknoloji Tırı konsepti altında tanıtımı yapılan eğitim, mühendislik, CAD/CAE, eğlence ve oyun teknolojileri üzerine HP, Intel ve Microsoft uzmanları tarafından çeşitli seminerler düzenlenecek. Kariyer Günlerinde bünyesinde, HP, Intel ve Microsoft firmalarının insan kaynakları bölümleri kariyer günleri kapsamında çeşitli etkinlikler organize edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları