28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Yeni Dizüstü Bilgisayar
07 Ağustos 2007 Salı 11:12

HP'den Yeni Dizüstü Bilgisayar

Profesyonellerin bir dizüstü bilgisayarda ihtiyaç duydukları tüm özellikler HP Compaq 6910p'da toplandı.

HP, profesyonellerin bir dizüstü bilgisayarda ihtiyaç duydukları tüm özellikleri tek bir üründe topladı: HP Compaq 6910p, uzun süreli bir pil ömrü sunarken, sadece 2 kilogram ağırlığıyla da kullanıcıya "yük olmuyor". Bu kurumsal dizüstü bilgisayar, gelişmiş özellikleri ve güvenlik çözümleri ile iş dünyasının tüm gereksinimlerini karşılıyor.

HP Compaq 6910p, Intel® Centrino® Pro(1) işlemci teknolojisiyle, güvenlik önlemlerini artırırken, uzaktan yönetim, enerji tasarruflu performans gibi ek özellikler de sunuyor. Intel® Core™2 Duo işlemci ile birden fazla uygulamanın rahatlıkla aynı anda kullanılabildiği bu kurumsal dizüstü bilgisayarın geliştirilmiş pil performansı da dikkat çekiyor.

HP Compaq 6910p dizüstü bilgisayarda, kullanıcının bilgisayar deneyimini kolaylaştıran teknolojilerden biri de HP QuickLook.(2) Bu özellik, tek dokunuşla 10 saniye içinde e-posta, takvim ve adres defterine erişimi sağlıyor. Üstelik bu sırada sistemin açık olması da gerekmiyor.

Çok-katmanlı ve kişiselleştirilebilir güvenlik çözümleri ile iletişim ağları, uygulamalar ve veriler güvende oluyor. Yeni HP ProtectTools Sürücü Şifreleme özelliği, sabit disk üzerindeki tüm verileri şifreleyerek, yetkisi olmayan kişilerin bu bilgileri okumasını engelliyor.

14.1" ekranlı HP Compaq 6910p, Intel ya da yüksek performanslı ATI grafik seçenekleriyle, üstün bir görsel performans sunuyor. Ultra ince MultiBay II sürücü, optik sürücüler yerine ek sabit diskler kullanılarak veri depolama kapasitesinin artırılmasını sağlıyor.

Bu kurumsal dizüstü bilgisayarın HP Genişbant Kablosuz(3), WLAN(4) ve Bluetooth® teknolojileri ile İnternet"e ve iletişim ağlarına her an her yerden bağlanılabiliyor.

HP Compaq 6910p, HP DuraKeys, HP DuraFinish, magnzeyum alaşım ve HP 3D DriveGuard özellikleriyle de dayanıklılığı artırarak uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

HP Compaq 6910p, Orijinal Windows Vista® Business, Orijinal Windows Vista® Home Basic, Orijinal Windows XP Professional işletim sistemlerini kullanabiliyor.

Ürünün Türkiye"deki son kullanıcı satış fiyatı 1899 $+KDV"dir.

(1) Sadece belirli modellerde bulunmaktadır.

(2) Uyku modundan itibaren hesaplanan süredir. Süre, konfigürasyona ve duruma göre değişiklik gösterebilir. HP QuickLook sadece Microsoft Vista işletim sistemi ve Microsoft Outlook ile çalışır.

(3) HP Broadband Wireless bağlantı seçeneğinden yararlanmak için ayrıca servis sözleşmesi imzalamak gerekmektedir. Hizmetin bölgenizdeki durumu konusunda hizmet sağlayıcınızla ve yerel HP yetkilileriyle temasa geçiniz.

(4) WLAN spesifikasyonları taslak haldedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları