26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Telekom Operatörleri İçin
06 Ağustos 2007 Pazartesi 09:34

HP'den Telekom Operatörleri İçin

HP, küçük ve orta boy telekom operatörlerine yönelik yeni giriş seviyesi Integrity NonStop sunucusu olan HP Integrity NonStop NS3000AC’yi duyurdu.

Yeni operatörler, yüksek oranda doygunluğa ulaşmış telekomünikasyon pazarında rekabet edebilmek için yoğun baskı altında bulunuyorlar. Öte yandan sistemlerde yaşanan kesintiler, müşteri ve gelir kaybı gibi olumsuz ticari sonuçlara yol açabilecek hizmet aksamalarına neden olabiliyor. HP Integrity NonStop NS3000 AC ise, KOBİ dostu fiyatlarla büyük sistemlere eşdeğer bir performans ve işlevsellik sunarak bu riski azaltıyor.

Yüksek performans ve kesintisiz hizmet sunan HP Integrity NonStop NS3000AC, özellikle gelişmekte olan pazarlardaki çokuluslu operatörlerin, yenilikçi telekomünikasyon uygulamalarıyla büyümelerini kolaylaştırıyor. Bu yenilikler arasında Home Location Register (HLR – Sabit Abone Kütüğü), gerçek zamanlı faturalama, katma değerli hizmetler ve mesajlaşma gibi uygulamalar yer alıyor.

Giderek yaygınlaşan mobil cihaz kullanımına uyumlu olan HOP Integrity NonStop NS3000AC platformu, yeni kurulan ya da küçük ve orta ölçekli telekom şirketlerinin tüm dinamik uygulama gereksinimlerini kolaylıkla karşılıyor.

HP Türkiye Kurumsal Sunucu ve Veri Depolama Grup Müdürü Levend İskit, HP’nin yeni Integrity sunucusu ile ilgili olarak şunları ifade ediyor: “Büyüyen işletmeler, kendilerinden daha büyük rakipleriyle benzer zorluklarla karşı karşıya kalıyorlar. Ancak çoğu kez, büyük ölçekli, hata toleranslı sistemlere güçleri yetmiyor. HP Integrity NonStop NS3000AC ise, üstün performansın yanı sıra kritik iş uygulamalarına kesintisiz ve gerçek zamanlı erişim olanaklarını, uygun fiyatlarla sunuyor.”

Entegre donanım, işletim sistemi ve veritabanı istifi, yalnızca en üst düzeyde ölçeklenirlik sağlamakla kalmayıp, sektörün en yüksek dahili güvenilirlik, kullanılabilirlik ve servis kolaylığı (RAS) düzeylerini sunan bir sunucu platformuna da katkıda bulunuyor.

Intel Itanium® 2 işlemcili HP Integrity NonStop NS3000AC, gelecek nesil Itanium çiplerine kolay yükseltme olanağı tanıyan standartlara dayalı mimarisiyle, yatırımları koruyor ve düşük bir sahip olma maliyeti sunuyor.

HP Integrity NonStop sunuculara ilişkin daha fazla bilgi için www.hp.com/go/integritynonstop

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları