28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Officejet Pro 8600 Yazıcı Serisi
31 Mart 2012 Cumartesi 10:39

HP'den Officejet Pro 8600 Yazıcı Serisi

HP Officejet Pro 8600 Serisi ile işletmeler en uygun maliyetlerle daha fazla renkleniyor.

HP’nin 2012 yılına damgasını vurmaya hazırlanan yenilikçi ürünlerinden HP Officejet Pro 8600 Serisi, lazer yazıcılara kıyasla sayfa başı yüzde 50’ye varan düşük maliyet olanağı sağlıyor.

HP Officejet Pro 8600 Serisi, yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi makinelerinin tüm özelliklerini tek bir yazıcıda topluyor. Aynı zamanda ePrint özelliği ile internetin olduğu her yerden baskı alabilme imkânı sunuyor. Tüm bu özellikleri tek bir yazıcıda buluşturan HP, bu ürünüyle küçük işletmelerin imdadına yetişiyor.

Gelişmiş yeni mürekkeplerle, iki taraflı kenar boşluksuz baskı ve bulut çözümlerini bir arada sunan yeni HP Officejet ürünleri sayesinde işletmeler, teknik sorunlarını da kolayca görerek oluşan hataları yok edebiliyor.

Kartvizit Tarama ve Makbuz Tarama gibi yeni HP İş Uygulamaları, KOBİ'lere ve mikro işletmelere uygulamalarda kolaylık da sağlıyor.

Lazer yazıcılara oranla yüzde 50'ye varan daha düşük maliyetlerle profesyonel kalitede renkli belgeler yazdıran HP Officejet Pro 8600 Serisi, gelişmiş mürekkepleriyle solmaya, suya ve baskı kaymasına dayanıklı belgeler yazdırıyor. Düşük maliyetli, bağımsız mürekkep kartuşları kullanılan HP Officejet Pro 8600 Plus, dakikada 20 sayfa siyah/16 sayfa renkli baskı imkanı sunuyor..

İş uygulamalarına erişme, form yazdırma ve tuş görevlerini denetleme gibi işlemleri, hareket algılama özelliğine sahip geniş dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirerek verimliliği artıran HP Officejet Pro 8600 Serisi’ne kablosuz olarak veya yerleşik Ethernet ile ya da doğrudan Yüksek Hızlı USB yoluyla bağlanmak mümkün.

AirPrint™ sayesinde iPad®, iPhone® veya iPod touch® cihazlariyla da e-postaları, belgeleri, web sayfalarını ve daha fazlasını doğrudan yazdırabilen HP Officejet Pro 8600 Serisi ile doğrudan masaüstünden dijital faks da gönderilebiliyor. Ayrıca bu yeni seri, belgeleri doğrudan bilgisayara, e-postaya veya ağ klasörüne tarama gibi özellikleriyle de küçük ve orta ölçekli işletmelere kolaylık sağlayan çözümler sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları