24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Geri Dönüşüm Kampanyası
24 Aralık 2010 Cuma 13:55

HP'den Geri Dönüşüm Kampanyası

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu'nun geri dönüşüm kampanyası ile eski yazıcısını getiren herkes, LaserJet yazıcıları alabilecek.

Veri Merkezlerine % 30 İndirim İmkanı
Yazılımlar Uydudan Güncelleniyor
GamersFirst, Bilgisayar Korsanlarını Yakalattı
Umur Kırtasiye'ye Teknoloji Çözümü

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu"nun başlattığı geri dönüşüm kampanyası ile hangi marka olursa olsun, eski yazıcısını getiren herkes, HP"nin en son teknoloji ile donatılmış LaserJet yazıcılarına yüzde 25 indirim ile sahip olma fırsatını yakalayacak.
Çevreye ve tüketici ekonomisine katkı sağlamak amacıyla, HP tarafından hayata geçirilen geri dönüşüm kampanyası ile hangi marka olursa olsun, eski yazıcısını getiren herkes, HP"nin yeni yazıcılarında süper indirimlerden yararlanıyor. Kasım ayından itibaren HP"nin İş Ortakları "artı&artı, Planet ve Üçgen" ile beraber başlattığı ve yoğun ilgi gören kampanyasında, teknoloji severler, en çok tercih edilen HP yazıcı serilerinden tam 4 farklı modele düşük fiyat avantajları ile sahip olabilecekler. Eski yazıcıların HP tarafından geri dönüştürülerek doğaya kazandırılması ile HP, çevre sağlığı için, tüketicilere elektronik atıkları diğer organik atıklardan ayrıştırmalarını; çöpe atmak yerine satış noktalarına ulaştırarak elektronik atıkların geri dönüştürülmelerine yardımcı olmaları yönünde çağrı yapıyor.
Dünya"da ve Türkiye"de teknoloji ilerlerken, yeni elektronik ürünlerin satın alınması ile birlikte eski elektronik ürünlerin atık olarak çöp içindeki oranı hızla artıyor. Elektronik atıklar, teknoloji ilerledikçe diğer organik atıklarla birlikte çöpe atılarak toprağa ve yer altı sularına zehirli maddelerin karışmasına neden oluyor. Gelişmiş ülkelerde elektronik atıklar, katı atıkların ortalama %1"ini oluştururken, bu oranın 5 yıl içinde ikiye katlanması bekleniyor.
Kampanyaya dahil olan ürünler;
HP Color LaserJet CP2025n CB494A: 774 TL yerine 535 TL+KDV
HP LaserJet P2055dn CE459A: 604 TL yerine 418 TL+KDV
HP Color LaserJet CM2320nf MFP Printer CC436A: 1125 TL yerine 778 TL+KDV
HP LaserJet Pro P1566 CE663A: 252 TL yerine 175 TL+KDV

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları