05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Depolama Çözümleri
30 Mayıs 2011 Pazartesi 11:52

HP'den Depolama Çözümleri

HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programı kapsamında sunulan HP 3PAR Depolama Sistemi, sanallaştırma özelliği ile depolama hacminizi en az yüzde 50 azaltmayı garanti ediyor.

Yüksek performanslı, ofislerde az yer kaplayan kompakt 3PAR çözümleri enerji tüketimini azaltarak tasarruflu depolama seçenekleri sunuyor. Ofislerde fazla yer kaplayan, bakım ihtiyacını ve harcamaları artıran çok sayıda fiziksel sabit disk sürücüsü yerine sanal disk alanları kullanan 3PAR, şirketlerin depolama hacmi ihtiyacını da büyük ölçüde azaltıyor.

Sanal disk alanları üzerinden veriye kolay erişim sağlayan ve gelişmiş yedekleme özelliği ile hızlı veri kurtarma olanağı sunan HP 3PAR Depolama Sistemleri, HP Birleşik Altyapılar portföyünde yer alıyor. HP 3PAR Kompakt Depolamaya Geçiş Yazılımı kullanan 3PAR çözümleri, kullanılmayan disk alanlarını tespit edip ihtiyaca göre ayırarak depolama hacmini yüzde 50 azaltıyor. Bu sayede, depolama yönetimi için gereken süre de yüzde 90"a kadar kısalıyor.

HP"nin garantili programı kapsamında en az yüzde 50 depolama hacmi tasarrufu elde edemeyen kurumlara HP tarafından ücretsiz olarak ek disk kapasitesi ve ilgili yazılım sağlanıyor. HP, en az yüzde 50 depolama hacmi tasarrufu sağlamak için kapatılması gereken fark oranında sağlanan ek donanım ile yazılıma yönelik olarak ücretsiz destek hizmeti de sunmayı garanti ediyor.

HP Veri Depolama Çözümleri Türkiye Ülke Müdürü Selçuk Öznal, HP"nin garantili depolama çözümü hakkında şunları söyledi: "Müşteriler veri merkezlerinin gereksiz yer kaplaması eğiliminin önüne geçmek ve hem sermaye hem de işletim harcamalarını azaltmak için yeni kuşak depolama sistemleri arıyor. HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programımız şirketlerin, gelişmiş sanallaştırma özellikli depolama sistemlerin kurumlarda ne kadar büyük bir fark oluşturduğunu çok kısa sürede anlamasını sağlıyor."

HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programı tüm dünyada HP ve çözüm ortakları tarafından sağlanıyor. Şartlar ve koşullara göre programa katılmaya hak kazanan kurumlar, HP 3PAR Kompakt Dönüşüm destekli herhangi bir HP 3PAR Depolama Sistemi"ni HP 3PAR Kompakt Depolamaya Geçiş Yazılımıyla birlikte satın alabiliyor.
HP Birleşik Altyapılar portföyündeki 3PAR çözümleri sanallaştırılmış sunucular ve yerel ağlara kolayca bağlanarak yüksek performans sergiliyor. HP 3PAR depolama, yedekleme, kurtarma ve veriye anında erişim kapsamındaki iş sürekliliği güvencesiyle HP"nin 7/24 Yaşayan Kurumlar vizyonunun önemli bir parçasını oluşturuyor.

HP"nin prestij etkinliği HP DISCOVER, 6-10 Haziran 2011"de Las Vegas ve 29 Kasım‒1 Aralık 2011"de Viyana"da gerçekleştirilecek. HP, bu etkinliklerde 7/24 Yaşayan Kurumlar vizyonunu, en yeni Bulut Bilişim çözümlerini ve Birleşik Altyapılara dayalı teknolojilerini tanıtacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları