23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Büyük Organizasyon
30 Aralık 2010 Perşembe 12:50

HP'den Büyük Organizasyon

Dünyanın teknoloji liderlerinden HP, 2011 yılında, HP Technology@Work ve HP Software Universe etkinliklerini müşterilerine tek bir büyük organizasyonla sunuyor.

GamersFirst"ün Oyun Trendleri
Fujitsu, Yeşil Bilişimde Lider
NetApp"a Yeni Müdür
Arçelik'ten A+++ Buzdolabı

HP, müşterilerinin HP DISCOVER EMEA etkinliğini 29 Kasım-1 Aralık 2011 tarihleri arasında Avusturya"nın başkenti Viyana"da düzenleyecek. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yönelik olarak düzenlenen HP DISCOVER, işletmelerin ve kamu kuruluşlarının BT dünyasını yakından tanımasına, sektör hakkında bilgi edinmek için interaktif oturumlara katılmasına ve uzmanlar ile HP yöneticilerinin katkılarıyla özel eğitimlerden yararlanmasına olanak tanıyacak. HP DISCOVER, HP Technology@Work ile HP Software Universe etkinliklerini tek bir çatı altında toplayarak, katılımcıların BT dünyasıyla ilgili son gelişmelerden, çözümler, ürünler ve hizmetlerle en yeni sektörel eğilimlerden haberdar olmasını sağlayacak.
HP Kurumsal Satış, Pazarlama ve Strateji Bölümü Başkan Yardımcısı Thomas E. Hogan, "Bu kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu etkinlikle organizasyonların fırsatlardan istedikleri ölçüde yararlanmasını sağlayacak kadar kapsamlı çözümleri sadece HP"nin sunabileceğini bir kez daha göstereceğiz" dedi.
HP DISCOVER, EMEA Bölgesi işletmelerini önümüzdeki yıl, HP"nin 7/24 Yaşayan Kurumlar teknoloji vizyonuyla tanıştıracak. 7/24 Yaşayan Kurumlar teknolojisi ile iş süreçleri, iş akışı, iş geliştirme ve yeni ürünlerle hizmetler sunmada tam otomasyona kavuşan şirketler geleceğin "her an aktif kurumlar"ı olarak , iş ihtiyaçlarına anında cevap vererek iş dünyasını yeniden şekillendirecekler. Gelişmiş yazılım uygulamaları ve iş zekası çözümleri ile teknolojiyi değer zincirinin bir parçası haline getiren işletmeler teknolojik inovasyonu kurum kültürünün temel öğesi olarak benimseyerek müşterilerine istediklerini anında sunabilecek ve böylece önemli bir rekabet gücü kazanmış olacaklar.
HP"nin ve bağımsız kullanıcı gruplarının katılımıyla düzenlenecek olan etkinlikte uygulama dönüşümünden yararlanan işletmelerin enformasyon optimizasyonunu nasıl sağlayabilecekleri örneklerle açıklanacak. HP DISCOVER"ın odaklanacağı bir diğer nokta da mobil cihazların Bulut Bilişim teknolojileriyle birlikte global veri merkezlerine entegre edilmesi ve sanal ağ anahtarlarıyla karma güvenlik sistemlerinin geliştirilmesi olacak.
HP DISCOVER, ayrıca, HP"nin İş Teknolojileri Optimizasyonu, BT hizmetleri, güvenlik ve yönetim yazılımları, sunucuları, veri depolama birimleri ve ağ sistemi çözümleriyle ilgili değerli bilgiler sunacak. Etkinliğe katılanlar önemli konularda teknik eğitim alarak HP ürünlerine yönelik sertifikalar edinme imkanına da kavuşacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları