24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HPden Birleştirilmiş İletişim Portföyü
30 Ocak 2009 Cuma 15:11

HP'den Birleştirilmiş İletişim Portföyü

HP, şirketlere iletişimde verimlilik ve maliyet avantajı sağlayacak bir Birleştirilmiş İletişim (Unified Communication) portföyünü hazırladı.

Birleştirilmiş İletişim portföyündeki çözümleri kullandığınızda cep telefonunuzu ofise girdiğinizde ofis telefonu gibi kullanmanız, arayacağınız numaraya en uygun hat ve tarifenin otomatik olarak seçilmesiyle telefon faturalarını azaltmanız, kilometrelerce uzaktaki kişilerle yolculuk için saatlerinizi ve paralarınızı harcamadan aynı masadaymış gibi toplantılar yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca çok sayıda çalışana hizmet verecek dev boyutlarda ve her yeni çalışana hat bağlamak için uzman ekipler ve uzun süreler gerektiren santrallerden de kurtulabiliyorsunuz. Küçücük bir yer kaplayan bir sunucuda binlerce kullanıcıya hizmet verebilir, istediğiniz anda, istediğiniz kadar yeni hattı, uzmanlık gerektirmeyen bir işlemle açabiliyorsunuz.

Bir işi sonuçlandırmak için ulaşmanız gereken kişinin nerede olduğunu, kendisine ne zaman ulaşabileceğinizi araştırmak için ajan ya da onu beklemek için derviş olmanız da gerekmiyor. İlgili olduğunuz herkesin o anda ne durumda olduğunu, ne zaman ulaşılabilir olacağını her an görebiliyorsunuz. Elbette ilgili kişiler de bulundukları yerden, uygun oldukları anda her türlü araçla işi takip edip gerekeni yapabiliyorlar, böylece işleriniz kısa sürede sonuçlanıyor.

HP Türkiye"nin internet üzerinden telefon görüşmesi, ses ve video konferans olanağı, kurum içi anında mesajlaşma ve durum izleme, takım çalışması ve işbirliği, iletişim sistemleri yönetimi gibi bileşenlerden oluşan Birleştirilmiş İletişim portföyü sayesinde karar verme süreçleri hızlanıyor, hızlı yanıt yeteneği elde ediliyor, takım çalışması sonucu verimlilik artıyor, sermaye ve işletme maliyetleri azalıyor, lokasyon ve cihaz bağımlılığından kurtulmak mümkün oluyor.

HP Hizmetler Direktörü Nur Yolcu "Kendi güçlü ürün ve hizmetlerimizle Birleştirilmiş İletişim konusunda lider firmalar olan Cisco ve Microsoft"un çözümlerini bir araya getirdiğimiz bu portföyün kullanımı sonucunda şirketler telefon masraflarında yüzde 60"a varan tasarruflar sağlayabiliyorlar. Türkiye"deki 20. yılımızda şirketlere iletişimde tasarruf ve verimlilik sağlayan bu portföyü sunmaktan mutluluk duyuyoruz," diyor.
(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları