28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP’den Bir Yıl Ücretsiz Sigorta
06 Temmuz 2012 Cuma 13:10

HP’den Bir Yıl Ücretsiz Sigorta

Türkiye’deki teknoloji perakende mağazalarından satın alınan HP Pavilion ya da Envy dizüstü bilgisayarlar ile HP Spectre ve Envy Ultrabook'lar HP tarafından 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalanıyor.

HP, bu sigorta hizmeti ile tüketicilerine ürünlerini çalınma, kırılma ya da sıvı teması ile bozulma durumlarına karşı koruma fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin son on yıldır en çok tercih edilen bilgisayar markası olan HP, Avrupa’nın ilk HP Çözüm ve Deneyim Merkezini İstanbul’da açmasının ardından satış sonrası servislere yatırım yapmaya devam ediyor.  Müşteri memnuniyetini daha da yükseltmek amacıyla kullanıcılar için önemli bir katma değere sahip olan sigorta hizmeti HP tarafından müşterilere ücretsiz olarak sunuluyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlere karşı tüketicileri koruyan HP sigorta hizmeti HP Yetkili Satış Noktaları’ndan veya Turkcell İletişim Merkezleri’nden alınan HP Pavilion ve HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar HP’nin yeni ürünleri olan HP Spectre ve Envy Ultrabook bilgisayarlarda için geçerli olacak. Bilgisayarı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde www.hp.com.tr/sigorta adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz aktive edilen sigorta hizmeti 1 yıl geçerliliğini koruyacak. Bu kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar satın alınan ürünlerde geçerli olacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları