23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP’den En Hafif Dizüstü Bilgisayar
04 Ağustos 2007 Cumartesi 12:10

HP’den En Hafif Dizüstü Bilgisayar

HP, kurumsal dizüstü bilgisayar portföyüne diz yormayan küçük ve hafif bir ürün ekledi.

HP, kurumsal dizüstü bilgisayar portföyüne "diz yormayan" bir ürün ekledi. HP"nin en küçük ve hafif kurumsal dizüstü bilgisayarı olan HP Compaq 2510p, sadece 1,29 kilogram ağırlığında.(1)

Intel ULV işlemcili bu dizüstü bilgisayarda, kullanıcının bilgisayar deneyimini kolaylaştıran teknolojilerden biri HP QuickLook.(2) Bu özellik, tek dokunuşla 10 saniye içinde e-posta, takvim ve adres defterine erişimi sağlıyor.

Taşınması son derece kolay olan HP Compaq 2510p"nin diğer bir önemli özelliği ise 3G bağlantısı.(3) Ürün hem 3G bağlantı imkanı hem de hafifliği sayesinde her yere taşınıyor, her an genişbant İnternet erişimi sağlıyor.

HP"nin Ultra-Light kurumsal serisinin en yeni üyelerinden biri olan HP Compaq 2510p, Orijinal Windows Vista® Business, Orijinal Windows Vista® Home Basic, Orijinal Windows XP Professional işletim sistemlerini kullanabiliyor.

Entegre optik sürücüsünün yanı sıra, touchpad ve pointstick olarak iki işaretçisi olan ürün, böylece daha fazla esneklik sunuyor. Illumi-Lite ekran sayesinde batarya ömrü, standart aydınlatmalı bir dizüstü bilgisayara kıyasla 90 dakikaya kadar uzuyor.(4)

Ürünün Türkiye"deki son kullanıcı satış fiyatı 2499$+KDV"dir.

(1) Ağırlık, konfigürasyona göre değişiklik gösterir.
(2) Uyku modundan itibaren hesaplanan süredir. Süre, konfigürasyona ve duruma göre değişiklik gösterebilir. HP QuickLook sadece Microsoft Vista işletim sistemi ve Microsoft Outlook ile çalışır.
(3) HP Broadband Wireless bağlantı seçeneğinden yararlanmak için ayrıca servis sözleşmesi imzalamak gerekmektedir. Hizmetin bölgenizdeki durumu konusunda hizmet sağlayıcınızla ve yerel HP yetkilileriyle temasa geçiniz.
(4) 9 hücreli bataryalar kullanılan benzer PC"lerle elde edilmiş sonuçlardır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları