07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP Yazılımda Atama
13 Eylül 2008 Cumartesi 10:42

HP Yazılım'da Atama

Çözümlerini BTO adı altında toplayan HP Yazılım, BTO Portföyü Ticari Firmalardan Sorumlu Satış Yöneticisi görevine yeni atama yaptı.

Şirketlere İşe Yarayan Teknolojiler sunan ve bu alandaki çözümlerini BTO (İş Teknolojisi Optimizasyonu) adı altında toplayan HP Yazılım, Nilay Çetin"i BTO Portföyü Ticari Firmalardan Sorumlu Satış Yöneticisi görevine getirdi.

Nilay Çetin, yeni görevi kapsamında, HP"nin ticari segmentteki müşterilerine hitap edecek ve BTO ürün ve çözümlerinin Türkiye"de faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalara satışlarından sorumlu olacak.

Nilay Çetin kimdir?
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Nilay Çetin, iş hayatına, üniversite eğitimi ile paralel olarak, HP Hizmetler"de başladı. 1999 yılında, Yazılım Destek Sorumlusu olarak HP ailesine katılan Çetin, sonraki yıllarda sırasıyla Kurumsal Müşteri Destek Sorumlusu ve Destek Anlaşmaları Uzmanı olarak çalıştı. Kariyerine daha sonra Siemens PGO Grubu"nda Ortadoğu Bölgesi Satış ve Proje Yöneticisi olarak devam eden Nilay Çetin, son olarak Eczacıbaşı Bilişim"de Satış Uzmanı olarak görev yapıyordu.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları