17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP Velocity’yi Sunuyor
02 Ağustos 2012 Perşembe 13:10

HP Velocity’yi Sunuyor

Hp, t410 Smart Zero istemci ailesi’ni genişleterek, bulut ağ performansını optimize etmeye yardımcı olmak üzere velocity’i sunuyor

HP, iki ekran için etkileyici multimedya grafik ve destek ile işletmelere bir sanal masaüstü ortam sunan Smart Zero istemci ailesi t410 Smart Zero istemciye çok yönlü bir ekleme yaptığını duyurdu.

HP, ayrıca sanal masaüstü ortamlar için ağ performansını iyileştiren bir hizmet kalitesi yazılım motoru olan HP Velocity’i tanıttı.  Velocity, aralarında t410, t510 ve t610’unun da bulunduğu ince istemcilerde önceden kurulu bir özellik olarak gelecek. 

t410 Zero Smart İstemci
HP t410 Smart Zero İstemci çift ekran, bilgisayar benzeri performans, esnek protokol desteği ve sıfır yönetim için destek gerektiren sanallaştırma ortamları için geliştirilen, kurulumu ve kullanımı kolay bir sıfır istemcidir.

Yüksek performans, Texas Instruments TMS320DM8148 ARM® CortexTM işlemci, 1GB DDR3 SDRAM ve 2GB eMMC Flash bellek kapasitesi ve 1920x1080 çözünürlüğe kadar iki ekran desteği ile birlikte gelen HP 410 Smart Zero İstemci, çeşitli sanallaştırma ve masaüstü bulut kullanımlarını destekleme esnekliğini korurken düşük güç, düşük maliyet ve güvenilir bir paket içerisinde etkileyici multimedya ve son kullanıcı deneyimi sağlıyor. 

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Katma Değerli Ürünler Müdürü Emre Cankurtaran, “t410 Smart Zero İstemci, işletmelerin çalışanlara cihaz üzerinde yönetim gerektirmeyen, maliyet etkinliğine sahip ve güvenli sıfır istemciler üzerinde geleneksel bir bilgisayar ortamı ile aynı deneyimi sunmasını sağlıyor. t410 güvenilirlik, sıfır yönetim ve enerji verimliliğine değer veren çağrı merkezleri, eğitim, sağlık hizmeti ve hastane ortamları için mükemmel çözüm.” dedi.

Daha İyi Bir Ağ Deneyimi İçin Velocity
HP Velocity, ağ faaliyetlerini takip etmek ve ağ performansını ve son kullanıcı deneyimini gerçek zamanlı olarak optimize etmek üzere hem HP ince istemci hem de veri merkezindeki sunucuya kurulabilen yenilikçi ve yeni bir HP yazılımıdır.

Velocity, bant genişliğine ihtiyaç duyan uygulamalar veya işini evden takip edenler veya optimize edilmemiş ağ bağlantıları kullanan mobil cihazlar tarafından zorlanan ince istemci ağlarını optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Bunu, ağ paket kaybı hatalarını düzelterek başarmaktadır. Ayrıca, trafiğin birden fazla ağ üzerinden geçtiği bilgisayar ortamlarında uygulama performansını da arttırabilir.

HP Velocity’nin benzersiz ağ takip araçlarını kullanarak IT yöneticileri bir log dosyası içerisindeki bilgileri anında yakalayabilir, ağı olumsuz etkileyen veya gecikmeye neden olan durumları tespit edebilir ve sorunları düzeltebilir. Velocity, daha hızlı ve daha derinlemesine ağ takibi ve optimizasyonu sağlar.

HP t410 Smart Zero İstemci, Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak.
HP Velocity şu anda HP t510 İnce İstemci ve HP t610 Flexible Serisi ince istemcilerde standart bir özellik olarak tüm dünyada sunuluyor. Ayrıca, bu ürün, HP t410 Smart Zero ve HP t410 All-in-One Smart Zero istemcilerde de sunulmaya başlayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları