25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP ve Microsoftdan Ortak Çözümler
22 Kasım 2011 Salı 17:47

HP ve Microsoft'dan Ortak Çözümler

Microsoft ve Hewlett-Packard kurumların rekabet ortamındaki başarı ve performansını geliştirecek ortak çözümlerini Ankara’da gerçekleştirdiği “HP ve Microsoft Çözümleri Kurumunuzu Geleceğe Taşıyor” etkinliği ile tanıttı.

İki şirketin yenilikçiliğini ve teknoloji portföyünü kurumlara avantaj sağlayan tek bir potada buluşturan bu çözümler, veri merkezlerindeki sunucu ve ağ yönetiminden veri depolama sistemlerine; satış operasyonlarından pazarlama faaliyetlerine kadar hemen her alanda çok kapsamlı hizmetleri içeriyor.

Etkinliğin açılışında konuşan HP Türkiye Sunucu Satış Müdürü Merden Kahvecioğlu , “HP ve Microsoft’un ortak olarak geliştirdiği çözümler kurumlara düşük sahip olma maliyeti, performans, esneklik ve yüksek verimlilik sunuyor. Ortak çözümlerimiz HP ve Microsoft’un denenmiş ve kanıtlanmış teknolojilerini kullanan müşterilerimiz için olduğu kadar, farklı platformlara sahip kurumlar açısından da çarpıcı kazanımlar içeriyor.” dedi.

Microsoft Türkiye Kamu Sektörü Satış Müdürü Erhan Yalçın ise, “Gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte hali hazırda çözümlerimizi kullanan kurumlar deneyimlerini paylaşabilme fırsatı buldu. Sunduğumuz çözümlerin yenilik, hız, dinamizm, esneklik ve verimlilik anlamında kurumlara kattığı faydalar bu çözümlerin uzmanları tarafındananlatıldı.  Ortak çözümlerimiz ile Ankara’daki şirketlerimizin de en güvenilir ve stratejik iş ortağı olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Etkinlikte iki şirketin ortak olarak sunduğu Özel Bulut için yeni çözümlerin yanı sıra Veritabanı Konsolidasyon akıllı cihazı, Özel Bulutta SQL Server, Veri Ambarı ve İş Zekası çözümleri ile Kurumsal Mesajlaşma platformu olarak sunulan HP E5000 Exchange Akıllı Cihazı’nın tanıtımı da gerçekleştirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları