04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP Teknoloji Oscarları Sahiplerini Buldu
26 Aralık 2011 Pazartesi 22:02

HP Teknoloji Oscarları Sahiplerini Buldu

Perakende sektöründe en iyilerin seçildiği teknoloji oscarları 9 farklı kategoride verildi.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun düzenlediği gecede Teknoloji Oscarları sahiplerini buldu. Geceye, 2011 yılında büyük başarılar elde eden tüm perakende iş ortakları ve distribütörleri davet edildi. HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek tüm iş ortaklarına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Türkiye’de teknoloji pazarının çok hızlı büyüdüğünü hatırlatan Akdede, “Teknoloji pazarında perakende ve mağazalaşma çok önemli noktalara geldi. Ancak ülke olarak hala gidecek yolumuz var. Teknoloji Oscarları ile bu güzel başarıları HP Baskı ve Görüntüleme Grubu olarak biz de takdir ediyoruz” dedi.

9 Kategoride Teknoloji Oscarları

Teknoloji Oscarları toplam 9 kategoride değerlendirildi. Kazananlara Oscar Ödülleri; HP Genel Müdürü Serdar Urçar, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede ve HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Perakende Sektörü Bölüm Müdürü Berrin Özselçuk tarafından verildi.

Teknosa, Türkiye Tüketici Pazarı Yılın Perakendecisi En Yüksek Inkjet Cirosu Ödülü’ne ve Sarf Reyonları Geliştirme Projesi’yle Yılın Sarf Projesi kategorisindeki ödüle layık görüldü. Ödülü, Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan ve Kategori Müdürü Nuran Zenginkuzucu aldı.

Türkiye Kobi Pazarı Yılın Perakendecisi En Yüksek Laserjet Cirosu Oscar’ı Vatan Bilgisayar’a verildi. Ödülü Vatan Bilgisayar adına Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Vatan aldı.

Teknoloji Oscarları’ndan Sarfta Yılın İş Ortağı Oscar’ı Altınok ve Kadıoğlu Büro Malmezeleri’nin oldu. Ödülü almak üzere, şirket Genel Müdürü Hüseyin Özdemir ve Kadıoğlu Kırtasiye Pazarlama Genel Müdürü Didem Geyik geceye katıldı..

Yılın En Çok Gelişen Perakendecisi Oscar’ına Electroworld layık görüldü. Ödülü Electroworld adına Genel Müdür Bahadır Özbek aldı.

Yılın Kartuşta En Çok Gelişen Perakendecisi ödülü ise Bimeks’in oldu. Bimeks adına ödülü Genel Müdür Arif Bayraktar kabul etti.

Teknoloji Oscarları Teknolojide yılın e-ticaret sitesi ödülü hepsiburada.com’a verildi. Ödül Hepsiburada.com Elektronik Kategori Direktörü Mehmet Tözge tarafından kabul edildi.

Yılın En Yüksek Yazıcı Bulunurluğu ve Üst Segment Ürün Sunumu kategorisinde ise MediaMarkt ödüle layık görüldü. MediaMarkt adına ödülü Genel Müdür Aziz Süzer aldı.

Yılın Donanım Projesi seçilen Yazıcı Geri Dönüşüm Projesi ile Metro Cash&Carry Oscar’a layık görüldü. Ödülü Metro Cash&Carry adına Genel Müdür Yardımcısı Selma Zaim kabul etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları