24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP Photosmart B8550 ve B8553
28 Eylül 2008 Pazar 16:09

HP Photosmart B8550 ve B8553

HP Photosmart B8550 ve B8553 ile amatör ruhlu profesyonel fotoğraflar.

HP, A3+ boyutuna kadar baskı yapabilen, yüksek kaliteli fotoğraf yazıcıları HP Photosmart B8550 ve B8553"ü lanse etti.

Yüksek kaliteli baskının yanı sıra fiyat avantajı sağlayan bu fotoğraf yazıcıları, 10 x 15 cm"den A3+"e kadar her boyutta fotoğraf basmak isteyen amatör fotoğrafçılar için tasarlandı. HP Photosmart B8550 ve B8553, çerçeveleme ve sergileme ya da poster veya duvar takvimi gibi özel fotoğraf projeleri için kullanılabiliyor.

Dört ayrı HP Vivera mürekkebi ile bir pigment siyah mürekkep kullanan yazıcılar, göz alıcı görüntü, canlı renkler ve suya dayanıklılık özellikleri ile fotoğrafçılara evlerinde labotatuvar kalitesinde fotoğraflar yaratma imkânı sunuyor. Bu cihazlar ayrıca, günlük siyah/beyaz yazıcı ihtiyaçlarını da A3+ boyutuna kadar karşılıyor.

HP Photosmart B8550 ve B8553 yazıcılarda, solmaya karşı üstün dayanıklılığı ile canlı ve profesyonel kalitede fotoğraflar için yaratılan 5"li mürekkep teknolojisi sistemi kullanılıyor. HP 364 (Photosmart B8550) ve HP 178 (Photosmart B8553) mürekkeplerinin her biri test edildi ve ışığa karşı 65 yıl, ozon tabakasının zararlı etkilerine karşı da 11 yıl dayanıklı oldukları kanıtlandı (1).

Her iki yazıcı da hem siyah/beyaz hem de renkli kurumsal belge basımı için mükemmel birer çözüm niteliği taşıyor. Mektup ve rapor basımı için bu yazıcıları ideal yapan yeni siyah mürekkep ise, temiz ve lazer kalitesinde baskı alma olanağı sunuyor. Dakikada 33 siyah/beyaz, 31 renkli sayfa basabilen bu yazıcılar ile günlük baskı ihtiyacı kolay ve hızlı bir şekilde karşılanıyor(2).

Yazıcılarını sürekli kullananlar için yeni seçime bağlı olarak sunulan XL kartuşlar, standart olanlara nazaran daha hesaplı. HP yüksek kapasiteli mürekkepler, standart HP kartuşlarına göre üç kat daha fazla renkli ve iki buçuk kat daha fazla siyah/beyaz baskı yapabiliyor(3).

HP Photosmart B8550 ve B8553 fotoğraf yazıcıları kolaylıkla muhteşem fotoğraflar basmak için gereken tüm fonksiyonları sunuyor. 10 x 15 cm ve 13 x 18 cm otomatik fotoğraf tepsileri kenarları düzgün baskılar alınmasını sağlarken, HP"nin Auto Sense (Otomatik Algı) teknolojisi HP Advanced Photo Paper"ı (Geliştirilmiş Fotoğraf Kağıdı) algılayacak şekilde optimize edildi. Kullanıcılar, hafıza kartları sayesinde PC"ye gerek kalmadan çıkış alabilir ve 6.1 cm renkli ekranı kullanarak fotoğrafları seçebilir ve edit edebilirler.

HP Photosmart B8550 ve B8553 yazıcılar neler sunuyor?
• 10 x 15 cm"den A3+ boyutuna dek kolayca fotoğraf baskısı
• HP Vivera mürekkepleri ile stüdyo kalitesinde fotoğraf ve lazer kalitesinde belge baskısı. HP Advanced Photo Paper"ın kullanıldığı, hemen kuruyan, suya dayanıklı ve mürekkebi dağılmayan fotoğraf baskısı
• Yıllarca solmadan saklanabilen baskılar(4)
• Tek tek sunulan uygun fiyatlı mürekkepler ve her biri ihtiyaç duyuldukça ayrı ayrı değiştirilebilen kartuşlar
• Yüksek kapasiteli kartuşlar ile üç kat daha fazla renkli ve iki buçuk kat daha fazla siyah/beyaz baskı
• Dakikada 33 (ppm) siyah/beyaz, 31 (ppm) renkli sayfa ve 18 saniyede fotoğraf baskısı
• PictBridge sağlayan kameralardan doğrudan baskı
• Çeşitlilik için tasarlanan 5-mürekkep sistemi ile etkileyici fotoğraf ve belge baskıları
• Colorlok logosu ile günlük baskı kağıtları kullanarak daha koyu siyahlar ve daha canlı renklerle hızlı kuruyan baskılar
• Çoklu hafıza kartı yuvaları ve 6.5 cm renkli ekranı kullanılarak PC"ye ihtiyaç duyulmadan resimleri kolayca inceleme, düzeltme ve basma imkânı
• 13 x 18 cm ve 10 x 15 cm fotoğraf kağıtları için otomatik ayarlanan tepsi ve 100 kağıtlık ilave tepsi ile farklı kağıt boyutlarını kolayca kullanabilme özelliği
• Dahili HP Photosmart Essential yazılımı kullanılarak fotoğrafları zahmetsizce edit etme, organize etme ve basma imkânı
• HP Auto Sense teknolojisi ile mürekkep ve kağıt ziyan eden yaygın fotoğraf basımı hatalarına son verme fırsatı(5)
• HP Akıllı Web Baskısı özelliği ile İnternet"teki görselin olduğu gibi ekrana yansıtılması, istenirse düzeltilmesi ve düz kenarlı bir şekilde basılması (6)
• HP SureSupply ile Original HP kartuşlarını kolayca tanımlamak ve satın almak için mürekkep azaldığında verilen uyarı(7)
• Ücretsiz ve rahat geridönüşüm - HP Planet Partners"a gönderilen kartuşlar doğru şekilde geridönüştürülüyor(8)
• Abobe® RGB, sRGB ve ICC programların destekleme özelliği
• Boyutlar/Ağırlık
1. 579 mm (en) x 389 mm (boy) x 180 mm (yükseklik)
2. 7.6 kilogram
• Destek/Bağlanabilirlik
1. USB Hi-speed 2.0
2. Windows Vista® ya da XP®, Mac OS X v10.4 ya da v10.5

(1) Görünüm-kalıcılık derecelendirmesi Wilhelm Imaging Research Inc. ya da HP Image Permanence Laboratuvarı tarafından yapılmıştır, lütfen www.hp.com/go/printpermanence web sayfasını ziyaret ediniz.
(2) İlk sayfadan sonra. Baskı hızıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.hp.com/go/inkjetprinter web sayfasını ziyaret ediniz.
(3) HP 364 (Photosmart B8550) ve 178 (Photosmart B8553) Siyah/Renkli Kartuş ile karşılaştırıldığında. Yüksek kapasiteli kartuş dahil değildir, lütfen ayrıca satın alınız.
(4) Asidsiz kağıt ve Original HP mürekkepleri için kağıt-endüstri tahminlerine dayanmaktadır; test edilen ISO 11798 ve ISO 18909 benzer sistemlere dayanarak oda sıcaklığında koloran dayanıklılık verisi.
(5) HP Advanced Photo Paper kullanıldığında.
(6) Internet Explorer 6.0 veya üzeri bir donanım gerektirir.
(7) Program uygulanabilirliği ve özellikleri ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen www.hp.com/learn/suresupply web sayfasını ziyaret ediniz.
(8) HP kartuşların toplanması ve geridönüşümü, adreslenebilir pazarın %88"ini kapsayarak, dünya çapında 42 ülke ve bölgede gerçeklerştirilmektedir; daha fazla bilgi için lütfen www.hp.com/recycle web sayfasını ziyaret ediniz.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları