26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP Pavilion DM4 Beats Şimdi Türkiyede
28 Mart 2012 Çarşamba 10:42

HP Pavilion DM4 Beats Şimdi Türkiye'de

HP, yüksek mobilite ve ses deneyimini bir arada sunan Pavilion dm4 Beats sürümü dizüstü bilgisayarı ile portföyünü genişletiyor.

İnce hatlara sahip HP Pavilion dm4 Beats Sürümü, boyut ve performans olarak Pavilion dm4’e benziyor. Ayrıca, Beats serisinin göz kamaştıran siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, Beats Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde en yüksek seviyeye ulaştırıyor.

HP Pavilion dm4 Beats Sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyinde kırmızı Beats logosu yer alıyor. Arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi göz kamaştırıyor. Avuç içi desteği ise kullanıcıya pürüzsüz ve ipeksi bir hareket deneyimi sunuyor.

Özel Beats duvar kağıdı ve mikrofiber örtü içeren HP Pavilion dm4 Beats Sürümü beraberinde 279 USD değerindeki kırmızı renkli Beats Audio Solo kulaklıklar da hediye!

Beats Audio teknolojisi, efsanevi sanatçı ve prodüktör Dr. Dre ve Interscope Geffen A&M Records başkanı ve Beats’in kurucularından Jimmy Iovine ile işbirliği içerisinde HP tarafından geliştirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları