18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hp ile Redagraph Fas’ta İşbirliği Yaptı
20 Temmuz 2012 Cuma 13:40

Hp ile Redagraph Fas’ta İşbirliği Yaptı

HP Indigo Fas'taki dijital baskı pazarını canlandırmak için Redagraph ile işbirliği yapıyor.

HP, Redagraph'ı HP Indigo Dijital Baskı işlerinin Fas'taki distribütörü olarak görevlendirdiğini açıkladı. Kararda Redagraph'ın Fas baskı sektöründeki geçmişe dayanan konumu ve analogdan dijital sistemlere geçiş konusundaki kararlı çalışmalarının etkili olduğu belirtildi.

Redagraph, grafik sanatları baskı çözümleri portföyünü baştan sona HP'nin en yeni dijital baskı sistemleriyle zenginleştirmiş ve böylece Fas'ta gelişmekte olan dijital baskı pazarına desteğini artırırken müşterilerine de işlerini geliştirme imkanları sunmuş olacak.

Redagraph Genel Müdürü Reda Moukite, "Fas'ta dijital baskı talebi artıyor ve özellikle web üzerinden baskı, doğrudan posta ve transpromosyonel uygulamalar konularında bu artış daha da belirgin" dedi.  Moukite şunları söyledi:  "Bizim amacımız, baskı hizmetleri sağlayıcılarına HP Indigo'nun lider dijital baskı teknolojisini kullandıklarında elde edebilecekleri iş fırsatları hakkında bilgi vererek bu pazarın gelişmesine katkıda bulunmaktır. HP Indigo'nun son dönemde baskı kalitesi, verimlilik ve uygulama çeşitliliği alanlarında gerçekleştirdiğini gördüğümüz inovasyonları dikkate aldığımızda, bu ülkenin dijital baskı sektörünün yaygınlaşmasında bize destek verebilecek en iyi partnerin HP olduğuna inanıyoruz."

Mart 2012'de Redagraph tanıtım merkezine bir HP Indigo 5600 Digital Press yerleştirdi ve böylece bu modelin Afrika'daki ilk örneklerinden biri kurulmuş oldu. Sektördeki sertifikalı substratlar arasında geniş bir yelpazeye baskı yapabilme özelliğinin yanı sıra bu yedi renkli baskı makinası, sentetik malzemeler üzerine HP Indigo'nun One Shot Colour baskı modunu kullanarak yüksek değerli özel uygulamalar yapılmasını da destekliyor. 

Reda Moukite, "Hem mevcut müşterilerden hem de yeni müşterilerden bu çok yönlü ticari baskı makinesinin olanakları konusunda büyük bir ilgi görmeye başladık. HP Indigo 5600, HP Indigo'nun sunabileceği lider teknolojinin örneklerinden sadece biridir ve HP'nin kendi alanında neden öncü olduğunu ortaya koymaktadır" dedi.

Redagraph, Abdou Moukite tarafından 1978 yılında kuruldu. Başlangıçta Redagraph gazete ve dergi baskı makineleri için baskı öncesi çözümleri üzerinde uzmanlaşmıştı. Yıllar ilerledikçe şirket bütün baskı üretim iş akışına yayılan önde gelen imalatçılarla stratejik ortaklıklar kurdu.

HP Indigo ve IHPS Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika Bölge Müdürü Ran Landau, "Redagraph, Afrika grafik sanatları sektöründe geçmişe dayananan başarılarıyla tanınır. Bu uzmanlık ve bölgenin dijital baskı sektöründe devrim yapmayı amaçlayan geleceğe yönelik düşünme yaklaşımınıyla birlikte Redagraph'ın HP için ideal bir partner olmasını sağlamaktadır" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları