16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP AIESEC’li Gençlerle Buluşuyor
20 Ağustos 2007 Pazartesi 10:02

HP AIESEC’li Gençlerle Buluşuyor

HP, 95 ülkede 50 bin öğrencinin üye olduğu AIESEC platformunun 21-30 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği Uluslararası Kongre 2007’nin Platin Sponsoru oldu.

Kongre’de 10 gün boyunca çeşitli seminer ve atöyle çalışmaları, eğitimler düzenlenecek. Ayrıca enerji, HIV/AIDS, finans, kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim konularında, gençler ile uzmanlar arasında çözüme yönelik tartışmalar gerçekleştirilecek.

HP’den gençlere sonsuz güven
Gençlerin eğitimine ve yetişmesine, gerek kendi bünyesinde düzenlediği programlarla gerekse çeşitli sponsorluklarla destek veren HP, AIESEC Uluslararası Kongre 2007’de de Platin Sponsor olarak yerini alıyor. HP’nin AIESEC ile ilişkisi bu sponsorlukla da sınırlı kalmıyor.
AIESEC’in global çerçevede başarılı ve nitelikli öğrenciler için yürüttüğü staj programının ortaklarından biri olan HP, AIESEC üyesi başarılı öğrencilere her yaz farklı ülkelerde staj imkanları sunuyor.

Ayrıca HP, her sene farklı bir ülkede yapılan AIESEC Uluslararası Kongre’de son 5 yıldır bir Dijital Kafe kurarak gençlerle buluşuyor. Bunun yanı sıra güncel konuların tartışıldığı panellerde teknoloji ile ilgili konularda da yer alıyor. HP kongre boyunca yarışmalar, çekilişler düzenliyor ve öğrencilerden özgeçmişlerini alarak değerlendiriyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları