29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HP, Folio 13ü Sanal Alemde Kutluyor
14 Mart 2012 Çarşamba 15:35

HP, Folio 13'ü Sanal Alemde Kutluyor

HP, ilk Ultrabook'u Folio 13'ü Facebook HP Bilgisayarın Hayatındır sayfasında ilk defa yapılacak olan sanal bir partiyle kutluyor.

HP, sanal dünyayı gerçek dünyaya en iyi şekilde adapte eden, insanlarla tanışmayı ve sosyalleşmeyi daha eğlenceli kılan Facebook’un parti uygulaması .Friends sayesinde kendi partisini tasarlıyor.

HP için özel olarak dizayn edilen Folio 13 Lansman partisinde katılımcılar, .Friends Facebook uygulamasını kullanarak, Folio 13 konseptli bir ortamda birbirleriyle tanışacak, sosyalleşecek ve eğlencenin tadını beraber çıkaracaklar. Bu uygulamayı, HP Facebook sayfasının üyelerinin yanı sıra .Friends uygulamasını kullanan herhangi bir kişi de kullanabilecek.

.Friends gerçek ortamdaki eğlence anlayışını sanal ortama birebir taşıyor.
.Friends (Dot Friends) sanal dünyayı gerçek dünyaya bağlayan, insanlarla tanışmayı ve sosyalleşmeyi eğlenceli kılan, oyun benzeri grafiklere sahip Facebook uygulamasını piyasaya çıkardı. .Friends sayesinde kullanıcılar, kişiye özel dijital kişilikler yaratabilir; Youtube videoları eşliğinde dünyanın her yerinden edindiği Facebook arkadaşlarıyla eğlenerek kendi kişisel stillerini yaratabilirler. .Friends gerçek ortamdaki eğlence anlayışını sanal ortama birebir taşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları