13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Homend’e Yeni Yöneticiler
30 Haziran 2011 Perşembe 14:20

Homend’e Yeni Yöneticiler

Homend’e Pazarlama Müdürü olarak Remzi Özyalçın ile Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak da Cansu Özen getirildi.

Türkiye’nin en yenilikçi elektrikli ev aletleri markası Homend, ekibini genişletmeye ve büyümeye devam ediyor. Homend’e Pazarlama Müdürü olarak Remzi Özyalçın, Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak da Cansu Özen atandı. Yeni atamalarla pazarlama departmanı güçlenen Homend, akıllı ev aletlerinde bir numaralı marka olarak tanınmayı hedefliyor.

Remzi Özyalçın:
1980 İstanbul doğumlu olan Remzi Özyalçın, 1998 yılında Pertevniyal Lisesi ve 2003 yılında da İstanbul Üniversitesi İktisat Turizm İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine 2000 yılında Index Grup şirketlerinden Index Bilgisayar'da satış temsilcisi olarak başlayan Remzi Özyalçın, 2005 yılına kadar burada görev yaptı. 2005’te Index Grup şirketlerinden Neotech Teknolojik Ürünler A.Ş.’de göreve başlayan Özyalçın, 2010’a kadar burada ürün yöneticiliği ve satış müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Cansu Özen:
1981 İstanbul doğumlu olan Cansu Özen, 2003 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine Sabah Gazetesi Günaydın Eki’nde başlayan Özen, ardından Merkez Haber Ajansı’nda çalıştı. 2006’da ATV Basınla İlişkiler Departmanı’nda çalışmaya başlayan Özen, departmanın kuruluş aşamasında rol adı. 2010 yılında ATV’den ayrılarak kendi PR şirketini kuran Özen, şu an İndex Grup bünyesinde bulunan Homend Elektrikli Ev Aletleri markasında Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları