18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Homendden Royaltea 1701
18 Mart 2011 Cuma 13:56

Homend'den Royaltea 1701

Homend, konuşan çay makinesi Rolaytea 1701'i çıkardı.

Teknoloji, tasarım ve özgün fikirlerle tüm kadınların hayat kalitesini yükselten Homend, konuşan çay makinesi Royaltea 1701 ile fark yaratan ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Tasarımı ve AR-GE"si tamamen Homend"e ait olan çay makinesi, benzersiz bir ürün olarak kullanıcılara sunuluyor.

Konuyla ilgili olarak Homend Genel Müdürü Hakan Koçer şunları söyledi: "Royaltea 1701 her yönüyle Homend AR-GE çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan bir ürün. Dünyanın önde gelen ev aletleri markalarından biri olmayı hedefleyen Homend olarak, konuşan çay makinesi Royaltea 1701"i Türk tüketicilere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Homend olarak, önümüzdeki dönemde yine tüm tasarım ve AR-GE çalışmaları bize ait olan ürünleri ürün gamımıza eklemek için hızla çalışıyoruz."

Royaltea 1701 mutfakta kendini yalnız hissetmek istemeyenler için bire bir. Çay makinesinde çay, bitki çayı/kahve ve mama suyu hazırlamak için, her biri suyu farklı sıcaklık derecesine getiren, üç farklı düğme bulunuyor. Düğmelere bir kez kısa süreyle dokunduğunuzda suyunuz doğrudan seçtiğiniz dereceye, uzun süre dokunduğunuzda suyunuz önce 100 dereceye sonra istediğiniz dereceye getiriliyor. Royaltea 1701, su istenilen sıcaklığa geldiğinde de konuşarak haber veriyor. Böylece kimse devamlı suyu kontrol etmek zorunda kalmıyor.

Anneler bu habere çok sevinecek. Royaltea 1701 sayesinde mama suyu bir düğmeyle hazır. Üstelik suyu önce 100 derecede kaynatıyor, ardından bu sıcaklığı 40 dereceye indiriyor ve 5 saat boyunca suyu bu sıcaklıkta tutuyor. Böylece hem suyu mikrop ve bakterilerden arındırıyor, hem de annelerin kolayca ideal ısıdaki suyla mamayı anında hazırlayabilmelerini sağlıyor. Mama suyu hazırlamanın babaların üstlenebileceği kadar kolay bir görev haline gelmesiyle anneler rahat bir nefes alıyor.

Royaltea 1701, 360 derece dönebilen gövdesi ve ışıklı düğmeleriyle kullanım kolaylığı sunuyor. Alman Schott teknolojisi ve güvencesiyle üretilen 1 litrelik yüksek kapasiteli cam demliği sayesinde kalabalık misafir gruplarına bir defada bol bol yetecek kadar çay demleme olanağı sunuyor. Ayrıca çay makinesi 1,9 litrelik kapasitesi ve özel tasarımlı kapağıyla istenirse su ısıtıcı olarak da kullanılabiliyor.

Royaltea 1701, içine su konmadığında ve aşırı ısındığı zamanlarda kendini otomatik olarak kapatırken, sıcak tutma sistemi sayesinde de kaynattığı suyun hemen soğumasını engelliyor. Örneğin çay suyu ideal sıcaklığına ulaştığında, 2 saat boyunca bu sıcaklıkta kalıp bir derece bile soğumuyor. Size de demli ve sıcak çayın keyfini sürmek kalıyor.

Yüzde yüz çelikten üretilen özel tasarımlı çay filtresi sayesinde Royaltea 1701 ile demlenen çayın tadı da rengi de tam kıvamında oluyor. Yumuşak içimli kahveler ve sağlığa yararlı bitki çayları söz konusu olunca kullanılan suyun sıcaklığı büyük önem arz ediyor. Neyse ki Homend Royaltea; kahve ve bitki çayları için ideal olan 80 derecelik suyu, özel düğmesi sayesinde sizin için hazırlıyor.

Çay makinesinin rezistansı alt taban ünitesinin içinde yer alıyor. Böylece kireçlenmeyi zorlaştırırken temizliği kolaylaştırıyor. Ayrıca 1800 Watt"lık gücüyle çalışırken performans ve tasarruf dengesi kuruyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları