28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Homend Ürünleri Esse Mağazalarında
14 Aralık 2010 Salı 15:39

Homend Ürünleri Esse Mağazalarında

Elektrikli ev aletleri markası Homend'in tüm ürünleri 31 Esse mağazasında satışa sunuluyor.

Kadınların hayatını kolaylaştırmak ve onlara hayattan keyif alabilecekleri fırsatlar yaratma amacıyla ürünlerini geliştiren Homend"in torbalı ve torbasız kullanılabilen elektrik süpürgesinden elektrikli tirbuşona toplam 35 farklı ürünü bulunuyor. Esse"yle yapılan işbirliği sayesinde tüm Homend ürünleri Türkiye"nin çeşitli illerinde yer alan toplam 41 Esse mağazasında satışa sunuluyor.

Esse"yle yapılan işbirliği konusunda Homend Genel Müdürü Hakan Koçer şu açıklamayı yaptı: "Esse, Homend ürünlerinin tüm ürün gruplarının satışa sunulduğu ilk nokta. Gerek mağaza ve ürün konsepti gerekse müşteri profili olsun, Esse"nin Homend ile uyumlu olabileceğini düşünerek bu işbirliğine gittik. Esse"nin Homend markasını temsil edebilecek optimum nokta konumunda bizim iş ortağımız olmasından mutluluk duyuyoruz."

Esse Yönetim Kurulu Başkanı Semih Şeftali de konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Homend"in özellikle mutfak konusunda geleceği de düşünerek tasarladığı ürünler ve markasının arkasında duruşu bizi çok etkiledi. Tüketiciyle barışık bir marka olduğumuz için Esse"nin müşteri felsefesiyle uyuştu. Tüm perakende bilgi ve desteğimizle Homend"in başarılı bir marka olması için destek vereceğiz. "


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları