18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hızlı Yedekle, Daha da Hızlı Kurtar
02 Nisan 2012 Pazartesi 15:22

Hızlı Yedekle, Daha da Hızlı Kurtar

Türkiye’de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft, ShadowControl 5 ve ShadowProtect 4.2 sürümlerini duyurdu.

Her iki ürün de artık kullanıcıların birinci sınıf bir yedekleme yazılımını Türkçe olarak kullanmalarına olanak veriyor. ShadowControl ImageManager ShadowProtect ile oluşturulan yedek imaj dosyalarının otomatik yönetimini sağlayarak kullanıcıların fiziksel ve sanal yedeklerinin her zaman güvende olmalarını sağlıyor.

ImageManager ile gelen araçlar, yedek dosyalarının buluta kopyalanmasını veya henüz bir felaket gerçekleşmeden önce sanal makineye dönüştürülmesini sağlıyor. ShadowProtect ile alınan yedek imajları otomatik olarak kontrol eden, yöneten ve birleştiren ImageManager’ın yeni özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

• ShadowStream™. yedek imajların buluta kopyalanmasını geleneksel yöntemlere göre beş kat daha hızlı gerçekleştirerek bant genişliğinden tasarruf sağlar.

• IntelligentFTP™ yedek imajlarınızı yerel ağınıza veya buluttaki bir ftp sunucuya kopyalar.

• HeadStart Restore® yedek imajlarını sanal makine olarak saklayarak kurtarma zamanınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar kısaltır.

Bunlara ek olarak ShadowControl ImageManager mevcut ShadowProtect kullanıcıları için ücretsiz araçlar sunuyor. Yedek imajları tekrar tekrar doğrulayabilir ve yedek zincirinizin bir bütün olduğundan emin olabilirsiniz. İmaj dosyaları otomatik olarak bütünleştirerek depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar. E-posta bildirimleri ile yedek imajların durumundan her an haberdar olabilirsiniz.

ShadowProtect v4.2 indirilebilir durumda
StorageCraft’ın ödüllü yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı olan ShadowProtect’in yeni sürümü de yayınlandı. ShadowProtect 4.2 sürümü ile kullanıcılar, Türkçe arayüze kavuşuyor. Ayrıca tüm platformlar için (sunucu, masaüstü, dizüstü, sanal vs.)  tek bir kurulum dosyası yeterli olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları