17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hırsızlara Karşı KMS9
27 Aralık 2010 Pazartesi 11:22

Hırsızlara Karşı KMS9

Kaspersky Lab, Kaspersky Mobil Security 9 (KMS9) ile cep telefonunuzun çalınması durumunda telefonunuzdaki bilgileri koruyor.


E-İmza'da İstanbul Lider
ESET Cybersecurity for Mac
İstismarcı Virüs Uyarısı
E-Güven'den Brainloop Çözümü
Kaspersky Security 8.0 Piyasada


Anti-hırsız özelliği ile Kaspersky Mobil Security 9, telefonunuz çalındığında veya kaybolduğunda telefonu kilitleyebiliyor ve hafızasını silebiliyor. GPS yoluyla telefonun yerini tespit edebilen ve SIM kart değiştirildiğinde yeni numara hakkında bilgi verebilen KMS9, bu sayede telefonunuzun bulunması için adli makamlara en kısa zamanda başvurmanızı sağlıyor. Mobil güvenlik paketi ile aynı zamanda telefonunuzda bulunan iş ve özel hayatınızla ilgili bilgi ve fotoğraflara hırsızların ulaşmasını da kolaylıkla engelleyebiliyorsunuz.
Mobil cihazları her türlü tehdide karşı koruyan Kaspersky Mobil Security 9"da yer alan Privacy Protection özelliği ise kullanıcılara gizli bir kontak listesi oluşturmalarını sağlıyor. Bu sayede ilgili kişilerle gerçekleştirilen görüşme bilgisi gizli tutulabiliyor. Yazılım ayrıca aramasını istemediğiniz kişilerin size ulaşmasının önüne geçerek, onlardan gelen mesajları otomatik olarak siliyor.
Kaspersky Mobile Security 9; Windows Mobile, Symbian ve BlackBerry işletim sistemli telefonlarla uyumluluk gösteriyor. Android uyumluluğu ise gelecek yıl içerisinde hizmete girecek.
Kaspersky Lab virüsler, casus yazılım, suç izleme (crimeware), hakerlik, kimlik avlama (phishing) ve spam gibi BT güvenlik tehditlerine karşı en hızlı çözümü üreterek anında koruma sağlıyor. Ev, KOBİ, büyük işletmelerin kullanıcılarına çözümler sunan Kaspersky® teknolojileri ayrıca dünya çapında sektörde öncü BT güvenlik ürünleri ve çözümleri arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için; www.kaspersky.com.tr adresi, en son anti-virüs, anti-spyware, anti-spam ve diğer BT güvenlik konular için ise www.viruslist.com adresleri ziyaret edilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları