18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HiperaktİK ve CRONOM güçlerini birleştirdi
24 Kasım 2011 Perşembe 17:26

HiperaktİK ve CRONOM güçlerini birleştirdi

HiperaktİK İnsan Kaynakları, son yıllarda birçok başarıya imza atmış AVENN GROUP teknoloji şirketi CRONOM ile birleşti.

HiperaktİK, alanında uzmanlaştığı bilişim ve telekomünikasyon odaklı insan kaynakları seçme&yerleştirme ile ölçme&değerlendirme hizmetlerine artık CRONOM bünyesinde devam edecek.
HiperaktİK Kurucu Ortağı Tuğba AVCI; bilişim teknolojilerinin her alanında hizmet veren AVENN GROUP birleşmesi hakkında; “birleşen bilgi birikimi, deneyimler ve portföyler ile güçlü projelere birlikte imza atacağız” ifadesini kullandı.
AVENN GROUP İş Geliştirme ve Satış direktörü Dinçer ÖZTURAN, kendileri için HiperaktİK ile birleşmelerinin geleceğe yönelik yaptıkları en önemli yatırımlardan birisi olduğunu belirtti: "Bu stratejik adımla iki şirketin hem kurumsal hem profesyonel portföyü birleşmiş oldu. Tamamen bilişim sektörüne odaklanmış HiperaktİK, seçme ve yerleştirme konusunda derin tecrübeye sahip olmasının yanında, ölçme, değerlendirme ve mülakat sistemleri geliştirmiş olması nedeniyle bize büyük katkı sağlayacak" dedi. Bilişim teknolojileri alanında başarının insan sermayesinin kalitesine dayandığını hatırlatan Özturan, hem grup bünyesinde, hem de hizmet verdikleri kurumlarda fark yaratmanın tek yolu olarak gördükleri insan kaynağı hizmetleri geliştirme programının, önemli bir adımının böylece tamamlamış olmanın sevincini yaşadıklarını belirtti. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları