23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hiperaktifte Yeni Müşteriler
20 Ekim 2007 Cumartesi 12:23

Hiperaktif'te Yeni Müşteriler

Hiperaktif E-iletişim Ajansı; ekim ayında 3 yeni kurumla çalışmaya başladı.

Hiperaktif E-iletişim Ajansı; Aydın Doğan Vakfı için öncelikli olarak kurumsal web sitesini yenilerken, 50.000’in üzerindeki karikatür ile dünyanın en geniş koleksiyonuna sahip müzelerinden biri olarak Internet'te açılacak olan Aydın Doğan Vakfı Sanal Karikatür Müzesi projesini de hayata geçirecek.

Hiperaktif’in yaratıcı e-iletişim çözümleri geliştirme ve e-iletişim danışmanlığı hizmetlerini tercih eden bir diğer firma da konut sektörünün iddialı isimlerinden Hisar Yapı oldu. E-iletişim ajansı olarak Hisar Yapı’nın kurumsal web sitesinin yanı sıra firmanın iddialı konut projesi TriadPark’ın web sitesini de hazırlayacak olan Hiperaktif, TriadPark projesinin reklam kampanyalarının da online medya uygulamalarını gerçekleştirecek.

Hiperaktif’in müşteri portföyüne kazandığı bir diğer müşterisi ise Mefa Group oldu. İnşaat sektöründe, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle büyümesini sürdüren Mefa Group için Hiperaktif, kurumsal web kimliğinin oluşturulmasından web sitesinin hazırlanmasına kadar her türlü web tabanlı kurumsal marka oluşturma hizmetini sunacak.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları