28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hiperaktife Yeni Müşteri
25 Nisan 2007 Çarşamba 09:03

Hiperaktif'e Yeni Müşteri

Hiperaktif Internet Ajansı, Fiba Gayrimenkul Geliştirme İnşaat ve Yatırım A.Ş.’yi müşteri portföyüne dahil etti.

Internet'in tüm olanak ve araçlarını, müşterilerinin pazarlama iletişimi stratejileri doğrultusunda etkili ve yaratıcı çözümler üretmek için kullanan Hiperaktif Internet Ajansı, Fiba Gayrimenkul Geliştirme İnşaat ve Yatırım A.Ş.’nin kurumsal web sitesine imzasını atacak. Fiba Gayrimenkul’un kurumsal web sitesi oluşturmak üzere; konsept tasarım geliştirip, uygulayacak olan Hiperaktif İnternet Ajansı, firmaya new media alanında stratejik danışmanlık hizmeti de sunacak.

Finans sektöründe Türkiye’nin güvenilir şirketlerinden biri olarak; cazip ve dengeli bir yatırım portföyü oluşturmak amacı ile 2000 yılında kurulan Fiba Gayrimenkul’un ortakları arasında; Fiba Holding A.Ş., Fiba Factoring Hizmetleri A.Ş. ve Girişim Faktoring A.Ş. bulunuyor. Doğru ve etkin proje yönetimi yaklaşımına sahip olan Fiba Gayrimenkul, sektörde sürekliliği hedefliyor. Profesyonel kadrosu ve şeffaf yapısı ile hizmet sunan Fiba Gayrimenkul, 2005 yılında, İstanbul Çekmeköy’de 114 adet konuttan oluşan Fiba Life projesini hayata geçirmiştir.

Hiperaktif Internet Ajansı Hakkında

Birçok önemli markaya iletişim hizmetleri sunan Mavi İletişim Grubu üyesi Hiperaktif Internet Ajansı, ilk tam donanımlı Internet ajansı olarak 1997 yılından beri faaliyet gösteriyor. New Media alanında etkili ve yaratıcı projeler üreten Hiperaktif, Internet ve iletişim sektöründe deneyimli ekibiyle, stratejik ve kreatif e-iletişim çözümleri sunuyor.

İnteraktif proje geliştirme, web tasarımı, e-ticaret, e-CRM, içerik yönetimi, e-yayıncılık gibi çözümler sunan; online kampanya yönetimi, online medya planlama ve satın alma, advergaming uygulamaları geliştiren; mobil iletişim ve multimedya çözümleri üreten Hiperaktif, Mavi İletişim Grubu’nun bir üyesi olarak, iletişimin tüm disiplinleriyle entegre çözümler üretmektedir.

Hiperaktif’in müşteri portföyünde; Jaguar, Finans Sigorta, Adel Kalemcilik, VKV Amerikan Hastanesi, Karel, Migros, Kangurum Sanal Market, Pakpen, Bankpozitif, Reklâm Yaratıcıları Derneği, Yapı Kredi Koray, Profilo Servis, Sinefekt, Lamp83, Kale Oto Radyatör, Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği, TEB Sigorta, Levent Şirketler Grubu, Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Garanti Yatırım Ortaklığı ve Doğan Yayın Holding gibi birçok değerli marka ve kuruluş bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları