27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HEV Okullarında HEVFEST
13 Haziran 2007 Çarşamba 09:13

HEV Okullarında HEVFEST

Hisar Eğitim Vakfı Okulları’nda, 2006- 2007 Öğretim Yılı sonunda öğrenciler okul bahçesinde gerçekleştirilen HEVFEST’de çeşitli spor etkinlikleri, yarışmalar, renkli gösterilerle coşkulu saatler yaşadı.

Hisar Eğitim Vakfı Okulları, 2006- 2007 eğitim öğrenim yılının son günlerinde öğrencilerine panayır coşkusu yaşattı. HEV Okulları Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen HEVFEST’de her sınıftan öğrenciler, öğretmenler ve veliler bir araya gelerek eğlendiler. Müzik dinletileri, çeşitli oyun ve yarışmalar, gösterilerle coşkulu saatler yaşayan öğrenciler bir yılın stres ve yorgunluğunu attı.

HEVFEST’de HEV Club Dance Animasyon Grubu’nun gösterisi, modern dans, sihirbaz, jonglör gösterileri ile, küçükler step dans gösterisi büyük ilgi gördü. Öğrenciler kendi aralarında insan langırtı, rodeo ile birlikte çeşitli “outdoor” etkinlikler de düzenlediler, gün boyu süren müzik eşliğinde dans ettiler

Öğrenciler Yüksek Sadakat konseri ile coştu

HEVFEST’de HEV Okulları Öğrenci Orkestrası B Yüzü’nün hemen ardından, sevilen müzik gruplarından Yüksek Sadakat bir konser verdi. Öğrenciler, Yüksek Sadakat’in en güzel şarkılarına eşlik ederek eğlendiler.

HEV Okulları hakkında

Hisar Eğitim Vakfı bir grup Robert Kolej mezununun girişimiyle 1970 yılında, ülkemizde en ileri eğitim ve öğrenim sisteminin uygulanmasını desteklemek için kurulmuş bir eğitim vakfıdır. Yurtiçinde ve yurtdışında başarısını kanıtlamış olan Robert Kolej deneyimini örnek alan Vakıf, 1996 yılında HEV Okulları’nı kurmuştur. Okulda, Türk eğitim sistemine örnek olabilecek bir yapı oluşturulması hedeflenmektedir.

HEV Okulları, “İçimizdeki potansiyeli açığa çıkartmak ve geliştirmek” misyonu ile öğrenim faaliyetlerini sürdürmektedir. 2004-2005 öğrenim yılında okulun lise bölümü de faaliyete geçmiştir. Bireye duyarlı bir yaklaşım izleyen Hisar Eğitim Vakfı Okullarının güçlü akademik ortamı, çağdaş eğitim modelleriyle zenginleştirilmiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları