18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hemalhemsat.com’dan Karne Hediyeleri
13 Haziran 2007 Çarşamba 17:03

Hemalhemsat.com’dan Karne Hediyeleri

Tatil yaklaşırken karne hediyesi heyecanı da başlıyor. Hemalhemsat.com, çocuklarına sürpriz hediyeler almak isteyen ebeveynler için birbirinden güzel ve ilginç alternatifleri üstelik peşin fiyatına 6 aya varan taksitlerle sunuyor.

Hemalhemsat.com, çocuklarına karne hediyesi almaya hazırlanan ebeveynler için cazip alternatifler sunuyor. Site, ebeveynlerin ödemelerde zorlanmaması için peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanı da sağlıyor.

Zihni Sinir mağazasında yer alan ve cep telefonunuz çalmadan önce size alarm veren radarlı kedi ile kafasında bulunan, ışığa duyarlı sensörleri sayesinde ışığı takip eden ve sadece bir el feneriyle istediğiniz yöne doğru hareket ettirebileceğiniz robotlar, karne hediyesi bekleyen çocukları sevindirecek seçenekler arasında yer alıyor.

Hemalhemsat.com’da Zihni Sinir mağazası ürünlerinin yanı sıra Joker Maxitoys’tan koleksiyonluk maket arabalar, yazlık giyim ve aksesuvar ürünleri, su sporlarına özel ürünler, aksiyon figürleri, mp3 ve mp4 çalarlar, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, bisikletler, tatil ve seyahat otel ve turları, model maketler ve fotoğraf makineleri de satışa sunuluyor.


Hemalhemsat.com Hakkında

Doğan Yayın Holding bünyesinde faaliyet gösteren Hemalhemsat.com, yeni ya da ikinci el ürünlerin sabit fiyatla veya açık artırma yoluyla satışa sunulduğu bir Alış-Satış sitesidir. Hemalhemsat.com, birey ya da firmaları alıcı ve satıcı olarak aynı platformda ve güvenli bir ortamda bir araya getirmektedir. Hemalhemsat.com, Internet ortamında ürün çeşitliliği, fiyat alternatifleri ve farklı satış yöntemleri sunmaktadır.

http://www.hemalhemsat.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları