18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hedef Filo Yöneticileri Mezun Olup Kep Giydi
13 Ağustos 2012 Pazartesi 23:16

Hedef Filo Yöneticileri Mezun Olup Kep Giydi

Hedef Filo Hizmetleri’nin orta kademe yöneticilerine üst düzey yönetici olmaya yönelik Yeni Nesil Lider Akademisi programı uygulandı

Şirketlere özel eğitim, danışmanlık ve araştırma tasarımları uygulayan TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen filo kiralama firmalarından olan Hedef Filo Hizmetleri orta kademe yöneticilerine özel bir akademi programı düzenledi. Akademi programını başarı ile bitiren yöneticiler düzenlenen tören ile Yeni Nesil Lider sertifikasını almaya hak kazandılar.
2003 yılında kurulan ve hızla büyüyen Hedef Filo Hizmetleri’nin orta kademe yöneticileri, şirketin Yeni Nesil Lider Akademisi çerçevesinde birçok eğitim ve gelişim çalışmasına katıldılar. Her bir yöneticinin iyi bir üst düzey yönetici donanıma sahip olması amacını taşıyan çalışmanın içeriği, Hedef Filo Hizmetleri’ne özel olarak TEM tarafından tasarlandı.

Akademi programı tasarımı yapılırken, program öncesi katılımcılardan beklenti ve ihtiyaçlarının öğrenildiği Odak Grup Çalışması, katılımcıların yöneticilik ve liderlik yetkinlikleri ile ilgili mevcut durumun tespit edildiği 360 Derece Değerlendirme Uygulaması sonuçları göz önünde bulunduruldu. Gerek TEM A.Ş.’nin uygun gördüğü, gerek Hedef Filo Hizmetleri üst düzey yöneticilerinin ve orta kademe yöneticilerinin talepleri doğrultusunda akademi programı süresince katılımcılar, öğrenmeyi içselleştirmek ve gerçek hayata aktarmayı kolaylaştırmak için eğitim öncesi ve sonrası okumalar, film izleme seansları, çalışanların performansları üzerinde birebir deneysel çalışma, makale ve kitap özetleri hazırlama gibi çeşitli çalışmalar yaptılar. Bütün bu çalışmaların sonuçları belirli kriterler bağlı olarak TEM uzmanları tarafından puanlandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları