25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hazer Çetinkaya Cloudturkte
18 Aralık 2011 Pazar 12:55

Hazer Çetinkaya Cloudturk'te

Türkiye’nin gerçek sunucu altyapı hizmeti (IaaS) sağlayıcısı Cloudturk, Hazer Çetinkaya’yı Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı olarak atadı.

Türkiye’nin bulut için üretilmiş ilk ve tek veri merkezi olan Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) Veri Merkezinde faaliyete geçen Cloudturk, Türkiye’deki en büyük IaaS (sunucu altyapı hizmeti) yatırımını gerçekleştirdi. Cloudturk sunucu altyapı hizmeti ISO 9001, 20001 ve 27001 sertifikalarına sahip olan ve Türkiye’de Tier 3 sertifikası seviyesinde bulunan sayılı veri merkezlerinden birinde konumlandırılıyor. Güçlü altyapısı ile fark yaratan Cloudturk, güvenlik tarafında ise Türkiye’de Cloud Security Alliance taslak yönetmeliklerine uygun tek bulut sağlayıcısı olarak öne çıkıyor.

Emniyetli, düşük maliyetli, esnek, ölçeklenebilir, öngörülebilir ve şeffaf bir bulut teknolojisi için gerçek sunucu hizmeti sağlan Cloudturk, Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı olarak Hazer Çetinkaya’yı atadı. Bu sayede, Cloudturk daha dinamik bir şekilde değişen fırsatlar karşısında sürekli olarak güncellenen sunucuları ile değişime kolaylıkla adapte olabilme hedefini yerine getirmeyi amaçlıyor.

Hazer Çetinkaya kimdir?
TED Ankara Koleji’nden 2003 yılında mezun olan Hazer Çetinkaya, aynı yıl girdiği Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Daha önce Havelsan’da Sistem Mühendisliği Donanım Konfigürasyon Uzmanı olarak çalışan Çetinkaya, İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları