21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayko Cepkin’le Taksim’de Bir Saat
05 Temmuz 2007 Perşembe 15:21

Hayko Cepkin’le Taksim’de Bir Saat

www.muziksesinolsun.com ahalisinden, Hayko Cepkin’i iyi tanıyan 10 kişi, sanatçıyla Taksim’deki tanışma partisinde buluştu.

Müzik dinleyen ya da üreten ahali'nin buluşma noktası www.muziksesinolsun.com’un ödüllü yarışmaları devam ediyor. Müziği uzaktan sevmekle kalmayıp bilgisini konuşturacak kadar işin içinde olan 10 şanslı kişi, 30 Haziran Cumartesi günü Hayko Cepkin’le tanışma fırsatını yakaladı.

Müziksesinolsun.com’da sorulan soruyu doğru cevaplayan her 50. kişi 30 Haziran Cumartesi günü 15.30’da Hayko Cepkin’le Taksim’de buluştu. N@zli, Mode_rock, aeon, Haykolik girl, Blackswan, haykolik2ba, pelin, hayko_cu, haykolikselin ve masterful rumuzlu ahali üyeleri, buluşma yerine geldiklerinde çok heyecanlıydılar ve Hayko Cepkin ile tanışacaklarına hâlâ inanamıyorlardı.

Hayko Cepkin mekana geldiğinde ise heyecan yerini sevince bıraktı. Hayko bir saat boyunca hayranlarıyla sohbet etti, albümlerini imzaladı ve onlarla fotoğraf çektirdi. Hayko Cepkin fanatiği olan kızını, sanatçının gittiği her yere götüren anne de büyük ilgi çekti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları