02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayat Tercihtir Seminerleri Başlıyor
20 Temmuz 2012 Cuma 15:50

Hayat Tercihtir Seminerleri Başlıyor

Üsküdar Üniversitesi LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilere tercihleri konusunda yardımcı olmak amacıyla bir dizi seminer düzenledi

Üsküdar Üniversitesi geleceğe ışık tutuyor. LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından şimdi de tercih maratonu başlıyor. Üsküdar Üniversitesi’nin uzman akademik kadrosu, hayatlarının en kritik kararlarından birini verecek gençleri bu süreçte yalnız bırakmıyor.

Geleceği yönetmek mümkün mü? Değişen ihtiyaçlar ve yenilenen meslekler neler? Genetik bilim nereye gidiyor? İnsanı anlamak mümkün mü? Eğitimde teknoloji kullanımının önemi ne? Bu ve benzeri birçok sorunun cevabı Üsküdar Üniversitesi öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek “Hayat Tercihtir” seminerlerinde verilecek. Seminerler 23 Temmuz Pazartesi günü başlıyor…

İnterdisipliner ve multidisipliner yaklaşımı benimseyen, Türkiye’nin davranış sağlığı ve bilimlerinde ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, “Hayat Tercihtir” seminerleri düzenliyor. Günümüzün değişen ihtiyaçları paralelinde “yenilenen meslekler” ve “genetik bilimlerin gelecekte oynayacağı rol gibi” önemli başlıkların ele alınacağı seminerlere Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katılıyor.

Herkesin katılabileceği seminerler, Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları