10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış
28 Ağustos 2007 Salı 15:44

Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış

Management Centre Türkiye, 17. kez düzenleyeceği “Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış” ile yeni eğitimlerini 11 Eylül 2007’de The Sofa Hotel’de sunacak.

Management Centre Türkiye, 17. kez düzenleyeceği Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış ile yeni eğitimlerini 11 Eylül 2007’de The Sofa Hotel’de sunacak. Her yıl yeni eğitimleri portföyüne katan Management Centre Türkiye’nin bu yılki yenilikleri arasında NPS: Net Promoter Score ve satış birimlerine özel Satış Akademisi gibi eğitimler bulunuyor. Haute Couture’un bu yılki kapanış özel oturumunda ayrıca çok özel bir davetlisi var: Türkiye A Milli Takımı Eski Menajeri Can Çobanoğlu. Çobanoğlu Altyapıdan Şampiyonlar Ligi’ne: Tutkulu Takım Olmak özel oturumu ile sporla iş dünyasını bağdaştıracak...

Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış’ta özel konuk...
Türkiye A Milli Takımı Eski Menajeri Can Çobanoğlu Altyapıdan Şampiyonlar Ligi’ne: Tutkulu Takım Olmak özel oturumu ile sporla iş dünyasını bağdaştıracak...

Kuruma özel eğitim danışmanlığı ve organizasyonel gelişim alanında ilk akla gelen şirket Management Centre Türkiye, her yıl iki kez düzenlediği Haute Couture ile eğitimlerinin ön provasını yapıyor. Bu yıl da birbirinden farklı eğitimleri portföyüne ekleyen Management Centre Türkiye Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış programını 11 Eylül’de The Sofa Hotel’de gerçekleştirecek.

17. Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış ile 60 dakikalık kısa oturumlarda katılımcılar, hem danışmanlar ile bire bir bilgi paylaşımında bulunacak hem de geri bildirim verebilecek. Satışın Enerjisi, Proje Yönetim Sanatı, Satış Akademisi: Bireysel Değerlendirmeden Satış Gelişimine, NPS: Net Promoter Score, Eğitim ve Gelişim Yönetimi, İnsanı Yönetmek, Koçluk Yoluyla Güçlü Ekipler, Kurum İçi Eğitimcilerin Gelişimi ve Yönetimi, Kendimizin Lideri Olmak” gibi 13 program tanıtılacak.

Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış programında kapanış özel oturumunda özel bir davetlisi olacak. Türkiye A Milli Takımı Eski Menajeri Can Çobanoğlu Altyapıdan Şampiyonlar Ligi’ne: Tutkulu Takım Olmak ile sporla iş dünyasını bağdaştıracak. Çobanoğlu, yetenek havuzu ve alt yapı kadrolarının oluşturulmasının temel esasları, insan beklentilerinin tanımlanması ve yönetimi, tutkulu takımlar yaratmak için öz değerlendirmenin gücü çerçevesinde konuklarla bir araya gelecek. Bu yıl Haute Couture’de bir vaka örneği de yer alacak. Koç Allianz Eğitim Müdürü Gökçen Dervişoğlu eğitimci gelişimine ait izledikleri yöntem ve uygulamaları özel vakasını katılımcılarla paylaşacak.

Ücretsiz oturumlara katılmak ve eğitimlerin ön provasını yaşamak isteyenler www.mct.com.tr adresindeki Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış kayıt formunu doldurabilirler. Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış ayrıntılı bilgi için;
Özlem Binay 0212 310 17 19, e-mail : epertev@mct.com.tr


Haute Couture 2007 Sonbahar/Kış’ta neler bulacaksınız?

Kapanış Özel Oturumu: Altyapıdan Şampiyonlar Ligi’ne: Tutkulu Takım Olmak
Can Çobanoğlu, Türkiye A Milli Futbol Takımı Eski Menajeri
Şampiyonlar Ligi yöneticiliğinden, iş dünyası yöneticiliğine bağ kuruyoruz. Yetenek havuzu ve alt yapı kadrolarının oluşturulmasının temel esasları, insan beklentilerinin tanımlanması ve yönetimi, tutkulu takımlar yaratmak için öz değerlendirmenin gücü konuşulacak başlıklardan sadece birkaçı.

Satış Yönetiminde Yeni Trendler – NPS: Bir ürün ve hizmeti kulaktan kulağa nasıl önerirsiniz?
Farklı bir kavram: NET PROMOTER SCORE - NPS...
Bir ürünü ve hizmeti, kulaktan kulağa önererek sizce satışına ne kadar katkıda bulunursunuz? Detaylar ve ilginç verilerle NPS bu oturumla aktarılacak.

Satış Akademisi: Bireysel Değerlendirmeden Satış Gelişimine
Satışta günlük hayattaki zorlukların bire bir yaşandığı, mevcut satış becerilerini bir değerlendirme merkezi uygulaması ile değerlendiren ve gelişim planı sunan program. Hem içerik hem de uygulama yöntemi ile farklılaşan bire bir geri bildirimlerle yüklü satışa özel programın detayları bu oturumda paylaşılacak.

Kurum içi eğitimcilerin gelişimi ve yönetimi
Teknik, ürün ve davranışsal eğitimleri veren kurum içi eğitmenlerin gelişim ve yönetimi için uygulanabilir yöntemler nelerdir? Kurum içi örnek bir vaka: Koç Allianz’ın eğitimci gelişimine ait izledikleri yöntem ve uygulamalar bu oturumda aktarılacak.

Satışın Enerjisi
Satışın enerjisini nasıl tanımlayabiliriz? Kendimizi tanımak, müşterimizi tanımak ve satış basamaklarında adım adım ilerlemek... Satışın enerjisi, örnek bir vaka uygulamasıyla paylaşılacak.

Proje Yönetim Sanatı
Projeleri yönetmek bir sanat mıdır? Başarılı projeleri başarılı kılan bileşenler nelerdir? Proje yönetiminin uygulanabilir teknik araçları nelerdir? İnsan boyutu projelerde ne kadar önemlidir? Proje bazlı bir yönetim kültürü oluşturmanın temel taşları bu oturumda paylaşılacak.

Eğitim ve Gelişim Yönetimi
İnsan kaynakları ve eğitim yöneticileri olarak kurumlarımızda bir eğitim ve gelişim programlarının uygulanmasını bir proje olarak nasıl ele alabiliriz? Eğitim ve gelişim projelerini etkin yönetmek için uygulanan yöntem ve araçlar bu oturumda aktarılcak.

İnsanı Yönetmek
İşi yönetmek ile insanı yönetmek arasında yönünü arayan yöneticilere İnsan Yönetmek kavramını nasıl aktarabiliriz? Bu oturumda insanı yönetmek üzerine tartışılacak ve evrensel gerçeklerden uygulanabilir, pratik yöntemler gösterilecek.

Koçluk Yoluyla Güçlü Ekipler
Yöneticilerimize, güçlü ekipler kurmanın ve yönetmenin aracı olarak koçluğu nasıl anlatmalıyız? Her yöneticinin yönetim dağarcığına kolayca ekleyip uygulayabileceği, sonuç yaratan eğitimin detayları bu oturumda paylaşılacak.

Kendimizin Lideri Olmak
Kişisel farkındalığımızı işimize taşıdığımız boyut, başka bir deyişle kendimizin lideri olmaya çalıştığımız yol birkaç duraktan geçiyor. Başarmak istediğimiz kişisel farkındalık ve bu farkındalığın kurum içi yansımalarının örnekleri bu oturumda paylaşılacak.

Kurum içi Finansal Yetkinliğin Geliştirilmesi
Kim Korkar Hain Finanstan!!! Finans birimi dışında diğer fonksiyonlarda çalışan yöneticilerin yetkinliklerinin gelişmesi ile kurum içinde finans alanında etkinlikleri nasıl artırdılar? Eğitimin detayları bu oturumda aktarılacak.

2008’e ne kadar hazırsınız? Paylaşım ve Yönetim Araçları
Stratejik ve kurumsal toplantılarınızı sizlerin kurum kültürlerine uygun olarak tasarlıyor ve fasilite ediyoruz. Farklı seviye, fonksiyon ve büyüklükteki toplantılarınızı şirket beklentilerine göre nasıl kurgulandığı bu oturumda paylaşılacak.

İnsan, Zaman, Para, Strateji ve Gelecek...
İnsan kaynakları ve eğitim yöneticilerini bu önemli konularda bekleyen fırsatlar ve tehditler Fazıl Oral’ın fark yaratan sunumu ile sohbete dönüşecek...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları