25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hasbro’da Görev Değişimi
13 Temmuz 2012 Cuma 12:00

Hasbro’da Görev Değişimi

Arzu Çeltekoğlu, Hasbro Türkiye ve MENA Pazarlama Direktörlüğü’ne atandı.

Hasbro Türkiye’de 8 yıldır Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdüren Arzu Çeltekoğlu, 1 Temmuz 2012 itibariyle Hasbro Türkiye ve MENA Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi.

Çeltekoğlu, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin pazarlama yönetiminden de sorumlu olacak.Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Arzu Çeltekoğlu, kariyerine Ürün Yöneticisi olarak Sagra’da başladı. Sagra’dan sonra McCann-Erickson reklam ajansında 3 yıllık bir reklamcılık deneyimi olan Çeltekoğlu, son 12 yıldır Hasbro’da çeşitli kademelerde ulusal ve
uluslararası pazarlama görevleri üstlendi.

Hasbro: 1984 yılında bir Türk firması olarak kurulan İntertoy, dünya oyuncak devi Hasbro’nun 1999 yılında hisselerini satın almasıyla %100 uluslararası bir yapıya geçerek Hasbro’nun Türkiye ofisi olarak faaliyet göstermeye başladı. Markalı oyun ve oyuncak sektöründe önde gelen bir yeri olan Hasbro Türkiye, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony ve Littlest Pet Shop Minişler gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor. 2009 yılında 25. Kuruluş yılını kutlayan Hasbro Türkiye, çeyrek yüzyıldır Türk insanını gülümsetmenin mutluluğunu ve gururunu taşıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları