25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hande Yener, Bilgili Öğrencilerle Buluştu
29 Mart 2012 Perşembe 13:10

Hande Yener, Bilgi'li Öğrencilerle Buluştu

JoyTurk ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin işbirliğiyle gerçekleştirilen programın yeni konuğu Hande Yener oldu.

JoyTurk’ün ses getiren programı JoyTurk Akustik çekimleri İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde devam ediyor. Her programa müzik dünyasından başarılı isimleri ve grupları konuk eden JoyTurk Akustik’in yeni konuğu Hande Yener oldu.

Hande Yener muhteşem bir canlı performansın yanı sıra stüdyoda öğrencilerin, JoyTurk dinleyicilerinin ve programın sunucusu Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde açılan JoyTurk Akustik dersinde öğretim görevlileri ve öğrenciler, Gökhan Çınar’ın sunduğu JoyTurk Akustik programına konuk olan sanatçıların performanslarının ses-video kayıtlarını yapıyor. Kayıtlar en yüksek teknolojiyle dinleyici ve izleyicilerle paylaşılıyor.

Her hafta Salı günü çekilen programın videoları joyturk.com.tr ve facebook.com/joyturkakustik sayfalarında ve Pazar günleri 19.00’da JoyTurk’te yayınlanıyor.

Canlı performans kayıtlarına ve bu performanslara konuk olarak katılabilmek için detaylı bilgiye joyturk.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları