20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Halkbank’tan Öğretmenler Günü Kampanyası
18 Kasım 2007 Pazar 10:41

Halkbank’tan Öğretmenler Günü Kampanyası

Halk Bankası, 30 Kasım'a kadar öğretmen ve üniversite öğretim görevlilerine özel avantajlar sağlıyor.

Halk Bankası, 24 Kasım için hazırladığı öğretmenlere özel kredi kampanyası, 12 – 30 Kasım tarihleri arasında kullandırılacak Özel Öğretmen Kredisi ile başladı. İki ay taksit ertelemeli, düşük faiz oranları uygulanan ve kefil gerektirmeyen Öğretmenler Günü Kredisi’nde Halk Bankası, 48 aya kadar vade imkânı sağlıyor.

Kamu veya özel tüm anaokulları, kreşler, ilk ve orta dereceli okullar ile dersaneler... vb tüm eğitim kurumlarında çalışan öğretmenler, üniversite veya dengi yükseköğretim kurumlarında çalışan tüm öğretim görevlileri, askeri lise, askeri akademi, polis okulları, polis kolejleri ile polis akademilerinde çalışan tüm öğretmenler veya öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm idari birimler ile il veya ilçe milli eğitim müdürlüklerinde çalışan öğretmenler ile bu kurumlardan emekli olmuş öğretmenler veya öğretim görevlilerinin faydalanabileceği “Öğretmenler Günü Kredisi”, aylık net gelirin 10 katına kadar kullandırılabiliyor.

Halk Bankası’nın Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Halkbank’ın eğitime verdiği değerin altını çizerek şöyle dedi:

“Halkbank, KOBİ’lere verdiği desteğin yanısıra, bireysel bankacılıkta da bir çok meslek grubuna yönelik ürün ve hizmetlerini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Bankamız, Öğretmenler Günü sebebiyle başlattığı özel kredi kampanyasıyla, ülkemizi geleceğe taşıyacak eğitimcilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Halkbank olarak 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığımız bu kampanyayla, eğitmeyi, öğretmeyi meslek edinen ve geleceğimize rehberlik eden öğretmenlerimize duyduğumuz saygı, sevgi ve şükranlarımızı belirtiyor, bu vesileyle tüm öğretmelerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları