18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Guy Kawasaki, Pazarlama Zirvesi 2011’de
05 Aralık 2011 Pazartesi 22:50

Guy Kawasaki, Pazarlama Zirvesi 2011’de

Guy Kawasaki, Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011 sponsorlarından Kref.net’in standında, son kitabı Enchantment’ı, imzalayacak.

Kref.net, pazarlama dünyasının liderleri ve fikir önderlerinin buluştuğu Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011’in Profesyonel İş Ağı Sponsorluğu’nu üstlendi. Türkiye’nin İlk Kariyer Referans Ağı olan Kref.net, profesyonellere kendi kimliklerini oluşturma, kendi network ağlarını kurma, görüş ve fırsatlara ulaşabilmelerinin yanı sıra eğlence, hobi, aktivite ve paylaşım ortamı da sağlıyor.


Sosyal ağ ve kariyer dinamiklerini birleştiren Kref.net aynı zamanda “Pazarlama Dehası” olarak anılan Guy Kawasaki’yi katılımcı profesyonellerle buluşturacak. Guy Kawasaki, büyülü bağ kurmanın incelikleri, kalbi, zihni ve davranışları değiştirme sanatı; Enchantment adını verdiği kitabını 7 Aralık Çarşamba günü saat 11.20-12.00 arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yer alacak Kref.net standında imzalayacak.


Apple’ı Apple Yapan En Önemli Kişilerden Biri
Girişimcilik, start up, iş planı, pazarlama, sunum konularında ezberleri bozan Japon asıllı  Amerikalı Guy Kawasaki 1954 yılında Hawaii’de dünyaya geldi.
 1976 yılında Stanford Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünden mezun oldu.
 1984 yılında bünyesine dahil olduğu Apple’da Macintosh’un pazarlamasından sorumlu olarak çalıştı.
 1987 yılında Apple’dan ayrılarak bir Macintosh veri bankası şirketi olan ACIUS’u kurdu.
 1995 yılında Apple’a geri döndü ve batacağı konuşulan firmanın imajının yeniden ayağa kalkmasında önemli rol oynadı.
 1997 yılında başarılı girişimcileri sermayedarlarla
buluşturan Garagage Technology Ventures’u kurdu.
 Pazarlama, liderlik, marka stratejileri gibi konularda toplam 9 kitabı bulunan Guy Kawasaki How to Change the World (Dünyayı Nasıl Değiştirirsiniz) isimli dünyanın en popüler bloglarından birinin de sahibi konumunda. Onlarca kitaba, seminere ve projeye imza atan Kawasaki yüzyılın en büyük pazarlama stratejistlerinden biri olarak gösteriliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları