25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güncel Eğitim Uygulamaları EDUCASHOW’da
10 Mayıs 2007 Perşembe 14:37

Güncel Eğitim Uygulamaları EDUCASHOW’da

Türkiye’nin ilk “Eğitim Gereçleri ve Teknolojileri Fuarı - EDUCASHOW” 10-13 Mayıs 2007 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Alanında kapılarını tüm eğitim dünyasına açtı.

Güncel eğitim uygulamaları, yeni ürünler ve teknolojiler…
İlklerin yaratıcısı Boyut Fuarcılık’tan ilklere devam. Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı eğitim fuarı olan Educaturk Eğitim Fuarlarını düzenleyerek Fuarcılık sektörüne yeni bir renk getiren Boyut Fuarcılık’tan bir ilk daha.

Güncel eğitim uygulamaları ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim sektörüne yeni malzeme, teknoloji ve hizmetler geliştirip üreten kuruluşlar artık Educashow’da bir araya geliyor.

Sınıflarının havasını değiştirmek isteyen eğitimciler haydi Educashow’a!
Rekabetin had safhaya ulaştığı günümüz koşıllarında, verilen eğitimin kalitesi kadar kullanılan ekipmanların ve teknolojilerinde ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.

Sınıflarının havasını değiştirmek, öğrencilerine daha iyi eğitim imkanları sağlamak, sektördeki en son yenilikleri ve fırsatları takip etmek vizyonunda olan öğretmen, idareci ve diğer tüm eğitimcilerimiz, eğitim sektörüne üretim yapan kuruluşlarımızla Educashow’da bir araya gelerek ürünleri daha yakından inceleme imkanı buluyor.

Educashow’da neler var?
Akıllı tahtalardan çevre dostu boyalara, ergonomik sıralardan zeka oyunlarına, okul öncesi eğitim gereçlerinden sanat ve kırtasiye ekipmanlarına, çeşitli müzik enstrümanlarından toplantı salonu mobilya ve aksesuvarlarına kadar eğitim dünyasını ilgilendiren tüm ürünler Educashow’da ziyaretçileri ile bir arayar geliyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları