23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Graphisoft’tan Internet Üzerinden Seminer
18 Haziran 2012 Pazartesi 16:20

Graphisoft’tan Internet Üzerinden Seminer

Graphisoft, dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarının kullandığı 3D tasarım yazılımı ArchiCAD’in yeni sürümü için internet üzerinden bir seminer gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom güvencesiyle kullanıcılara sunulan ArchiCAD 16’nın cloud tabanlı zengin bileşen arşivi BIMcomponents.com’u ve yeni doğrudan modelleme yeteneklerini keşfetme fırsatı sunuyor.

Mimar ve tasarımcıların ufkunu açan yazılımlarıyla tanınan Graphisoft’un, Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom güvencesiyle kullanıcılara sunulan, bayrak yazılımı ArchiCAD’in yeni sürümü ArchiCAD 16, bulut, PC ve mobil cihazlardaki entegrasyon becerilerinin yanı sıra yepyeni Yapı Bilgi Sistemi (BIM - Building Information Management) yazılım bileşenleriyle gerçek bir cazibe merkezi kimliği taşıyor. ArchiCAD 16, tasarımcının düşündüğü herhangi bir şekli hayata geçirme konusunda üstün modelleme yetkinlikleriyle dikkat çekiyor.

ArchiCAD 16, yeni modelleme yetenekleriyle cloud tabanlı BIM Components veri tabanıyla, kullanıcılara seçtikleri özel BIM elemanlarını yaratma, arama, yükleme ve indirme olanağını sağlıyor.Tamamen entegre edilmiş web portalı, BIM elemanlarının paylaşımını bir ortak işlem haline getirirken, BIMcomponents.com ise tüm GDL modellerini gerektiği anda ve yerde doğrudan ArchiCAD kullanıcılarına bir merkez “pazar yerinde’ sunuyor.

ArchiCAD 16 için Web Tabanlı Özel Seminer
Graphisoft, ArchiCAD 16’nın üstün özellikleri hakkında bilgi aktarmak amacıyla internet üzerinden bir seminer düzenliyor. 19 Haziran Salı Günü TSI 15:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek seminerde;
•BIM Components’ın tasarımcılara nasıl zaman ve para tasarrufu sağlayacağı,
•ArchiCAD 16’nın yeni aracı MORPH™’un doğrudan modelleme yetenekleri,
•BIMcomponents.com ortamında arama, bulma, indirme ve paylaşmada mimarlara ne tür olanaklar sağlandığı

konularında işin uzmanlarınca bilgi aktarılacak. Tüm bunların yanı sıra, Norveç’teki Vennesla Kütüphanesi ve Kültür Merkezinin, Helen & Hard Architects (Mimarlık Bürosu) tarafından, ArchiCAD 16’nın MORPH™ aracı kullanılarak modellenme öyküsü aktarılacak.

Seminere www.graphisoft.com/products/archicad/webinars.html adresine kaydınızı yaptırarak katılabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları