23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gözler Women At Workta
26 Aralık 2007 Çarşamba 13:18

Gözler Women At Work'ta

Çağlayan Kent Ergönül, başta kadınlar olmak üzere, iletişme açık olan herkesi Women at Work (W.A.W) platformunda biraraya getiriyor.

Address İletişim Danışmanlık’ın Genel Müdürü ve İletişim Danışmanı Çağlayan Kent Ergönül, başta kadınlar olmak üzere, iletişme açık olan herkesi Women at Work (W.A.W) platformunda biraraya getiriyor.

Çağlayan Kent Ergönül W.A.W’a ilişkin, “isim sizi yanıtmasın, bu blog çalışan kadın blogu değildir. Ama çalışan her kadın, hele bir de iletişimci ise bu blogda kendine ait bir kuple yazı bulabilir. Kafası her daim karışık, hem yaptığı işte, hem özel hayatında mükemmele oynayan ve bu nedenle anlatacak çok şeyi olan kadınlar bu bloga ilgi duyabilir” diyor.

Women at Work üyeleri arasında erkekler de yer alıyor. Ergönül blogun asla bir feminist hareket olmadığının ve bu konuda çok hassas olduklarının altını çiziyor:”... Bu bloga erkekler de ilgi duyabilir. Hatta duymalıdır”. W.A.W’da, gündeme göre gezi, iş ya da insana dair yazılar yer alabiliyor.

www.womenatwork.biz adresinden ulaşılabilen blog’un üyeleri ayrıca Facebook aracılığı ile de biraraya geliyor. Facebook’ta W.A.W isimli grupta detaylarını görebileceğiniz W.A.W Grubu’nun ilk buluşması, Ocak 2008’in 2. haftası gerçekleşecek. Buluşma tarihi siteden ve facebook’tan duyurulacak.

Women at Work blogunda yer almak istiyorsanız caglayankent@gmail.com adresine yazılarınızı göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları