26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gordon Bethune İstanbulda
29 Nisan 2008 Salı 16:35

Gordon Bethune İstanbul'da

Gordon Bethune, 5 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Kuantum Liderlik Konferansı için Türkiye'de.

İş hayatında oluşturulan hedefleri gelecek düşleri olarak tanımlayan, kurumların ve kişilerin bu düşlere ulaşmaları için gereken unsurları özel eğitim modelleri altında toplayan Asemble Eğitim ve Danışmanlık, 2. Düş+Zaman=Gerçek Konferansı"nı düzenliyor. İş dünyası temsilcilerinin yönetim anlayışlarına farklı bir perspektif kazandıran kuantum sıçramasının ayrıntılı bir şekilde ele alınacağı konferans, 5 Mayıs 2008"de Conrad İstanbul Hotel"de gerçekleşecek.

Düş, var olan en gerçek şeydir sloganıyla ile düzenlenen Kuantum Liderlik Konferansı hayallerinin peşinde koşan, başarıda ve büyümede sürekliliğe odaklanan, bu yolda hiçbir zorluğa yenilmeyen iş dünyası temsilcilerini bir araya getirecek. İş dünyasında kuantum liderlik olarak tanımlanan bu kavramın dünyadaki öncüleri, danışmanları ve uzmanları, Türk iş dünyası ile tecrübelerini paylaşacak. Kuantum liderlikte dünyaya örnek olan kurum ve kişilerin izlediği yol haritaları masaya yatırılacak. Bu kavramdan hareketle, ölümsüz şirketler yaratmanın sırları anlatılacak.

Konferansın en önemli konuşmacıları arasında ise Krizdeki şirketlerin kurtarıcısı danışman kimliğinin yanı sıra özellikle havacılık sektöründe pek çok şirketin birleşmesinde etkin rol oynayan ve bu özellikleri ile dünyanın en pahalı konuşmacıları arasında yer alan Gordon Bethune yer alıyor. Continental Havayolları eski CEO"su olan Bethune, Amerika"da 2005"de "En iyi 10 CEO"dan biri olarak gösteriliyor.

1994 yılında iflasın eşiğindeki Continental Havayolları"nı, yönetime geldiği 1 yıl içerisinde devler arasına sokan, 1998 yılında Northwest Havayolları ile birleştiren ve en önemlisi birleşme sonrası şirket isminin aynen korunmasını sağlayan Bethune, geçtiğimiz hafta ise Continental Havayolları"nı United Airlines birleşmesinin mimarı olarak gündeme geldi.

Gordon Bethune, iflasın eşiğindeki bir şirketi devler ligine taşıyan bir CEO ve krizdeki pek çok şirketin kurtarıcısı danışman kimliği ile dünyanın en pahalı konuşmacıları arasına girmesini sağlayan tüm sırlarını 5 Mayıs tarihinde Kuantum Liderlik Konferansı katılımcıları ile paylaşacak. Gordon Bethune, konferans sonrası Türk Sivil Havacılık sektörünün üst düzey temsilcileri ile yemekte bir araya gelecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları