25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Golden Horn Ödülleri Sahiplerini Buldu
14 Haziran 2008 Cumartesi 10:40

Golden Horn Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türk Belçika Ticaret Derneği tarafından bu yıl ilk defa Türkiye'de düzenlenen Golden Horn Award 2008 ödülleri düzenlenen Gala Gecesi ve Ödül Töreni ile sahiplerini buldu.

Türk Belçika Ticaret Derneği tarafından bu yıl ilk defa Türkiye"de düzenlenen Golden Horn Award 2008 ödülleri 9 Haziran 2008 Pazartesi akşamı Esma Sultan Yalısı"nda yapılan Gala Gecesi ve Ödül Töreni"nde sahiplerini buldu.

Türkiye ve Belçika arasında ticaret yapan şirketler arasında, The Best New Comer Award (en iyi yeni gelen) ödülünü STIB alırken, The Best SME Award (en iyi KOBİ) ödülünü SİSMO, en büyük ödül olan Golden Horn Award (Altın Boynuz) ödülünü de Egepen Deceuninck kazandı.

Belçika Devlet Bakanı Ekselansları Herman De Croo"nun da özellikle Belçika"dan gelerek katıldığı gecede Türk Belçika Ticaret Derneği Başkanı Tayfun Yumak, De Croo"ya bir plaket sundu.

Tayfun Yumak; "Golden Horn Award 2008 ödülleri, Türk ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile Türkiye"ye ihracat, yatırım, imalat veya hizmet veren, Belçika menşeili, en başarılı şirketlere verildi. Adaylar belli kriterler doğrultusunda Golden Horn Award 2008 ödüllerine aday olabilecek Belçikalı veya Türk ortaklı Belçikalı şirketler arasından seçildi. Golden Horn Award 2008 ödüllerini kazanan şirketler bu ödüller ile hem Türk hem de Belçika piyasasındaki imajlarını geliştirerek aynı zamanda şirket çalışanlarını da motive edecektir." dedi.

Açılış konuşmasında öncelikle, Golden Horn Award 2008 ödüllerinin Türkiye"de yapılmasına öncülük eden İstanbul, Belçika Başkonsolosu Hans Timbremont"a teşekkür eden Dernek Başkanı Tayfun Yumak, bundan böyle Golden Horn Award 2008 ödüllerinin her 2 yılda bir yapılacağına söz verdi ve 82 yıllık Türk Belçika Ticaret Derneği"ne dolayısı ile Golden Horn Award'a destek veren Solvay Pharma, Dexia -Denizbank, Fortis, UCB Pharma ve Pelit Çikolata"ya teşekkür plaketlerini sundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları