14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
gnçtrkcllliler 64.5 Milyon TL Kazandı
25 Mayıs 2009 Pazartesi 11:34

gnçtrkcll'liler 64.5 Milyon TL Kazandı

gnçtrkcll'in yoğun ilgi gören sinema ve McDonald's kampanyaları, 2.2 milyon gnçtrkcll üyesine 5.5 ayda toplam 64.5 milyon TL'lık fayda kazandırdı.

15 milyon üyesi olan gnçtrkcll, "McDonald"s"tan 1 menü alana 2"nci menü bedava" ve "Pazartesi / Perşembe günleri 1 Bilet alana 1 Bilet Bedava" sloganıyla sunduğu "gnçtrkcll Sinema Sezonu" kampanyası ile 2009 yılında da üyelerine özel avantajlar sağladı. 2.2 milyon gnçtrkcll"linin katıldığı kampanyalar dahilinde gnçtrkcll"liler 2.7 milyon ücretsiz sinema bileti aldı, gnçtrkcll"in McDonald"s ile birlikte düzenlediği kampanyadan ise 5.4 milyon kez yararlandılar.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, marka işbirlikleriyle gençlere fayda sağlıyor olmaktan ve kriz döneminde ekonomide hareket yaratmaktan mutlu olduklarını belirtti. Develioğlu "Bu 5,5 aylık kısa sürede, sinemalarda toplam biletin %17"si gnçtrkcll kampanyası üzerinden satıldı. Bu oranla bir önceki döneme göre %15 artış sağlanmış oldu. Harçlıkları ile geçinen gençler ekonomik krizden belki de en çok etkilenenler. Yaptığımız çalışmalarla gençlerin harçlıklarına katkıda bulunuyoruz" dedi.

Develioğlu, gnçtrkcll kampanyalarının uzun soluklu kampanyalar olduğunu ve her geçen dönem bir öncekine göre çok daha yoğun ilgiyle karşılandığını ifade etti ve bir de müjde verdi: "Sinema kampanyamızdan yararlanan katılımcı sayısını %63, McDonald"s kampanyasıyla sunduğumuz faydayı da %48 artırmış olduk. Önümüzdeki dönemde de gnçtrkcll"lilere sürprizler yapmaya ve fayda sağlamaya devam edeceğiz"

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları