18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gnctrkcll Yönetiminde Artık Gençler Var
13 Mart 2012 Salı 17:24

Gnctrkcll Yönetiminde Artık Gençler Var

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’de yeni bir dönem başlıyor. Bundan böyle gnçtrkcll’in yönetiminde bizzat gençler bulunacak

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, bir ilke daha imza atıyor. Avantajlı fırsat ve teklifleri, eğlenceli etkinlikleri, efsaneleşen kampanyalarıyla gençlere Turkcell farkını yaşatan gnçtrkcll’in yönetiminde bundan böyle gençler bizzat yer alacak. gnçtrkcll’liler arasından seçilecek 5 genç, kulüp yönetiminde yer alarak gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini temsil edecek. Temsilciler gerçekleştirilecek tüm gnçtrkcl projelerinin belirlenmesinde aktif söz ve rol sahibi olacaklar.
gnçtrkcll’nin 5 temsilcisi şöyle olacak: Tarifeler Temsilcisi, Teknolojiler Temsilcisi, Kariyer Temsilcisi, Etkinlikler Temsilcisi ve Alışveriş Temsilcisi.

Sevilengül: “Gençliğin gücüne güveniyor, kapılarımızı onlara sonuna kadar açıyoruz.”
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
gnçtrkcll’de biz her zaman gençlerin görüş ve yorumlarını önemsedik ve kulübümüzü onların istekleri doğrultusunda şekillendirdik. 2011’de gençler seçiyor, gnçtrkcll hayata geçiriyor dedik ve kampanyalarımızı onların tercihlerine bıraktık. Sosyal medyada onları dinledik, bize ulaşabilmeleri için yeni kanallar açtık. Bu kez bir adım daha ileri gidiyor, gençlerin fikir üretme ve karar alma süreçlerine doğrudan dahil olmalarını sağlıyoruz. Yani gnçtrkcll, gençliğin temsilcilerini arıyor. gnçtrkcll yönetiminde yer alacak 5 temsilci, 12 milyon gnçtrkcll’liyi temsil edecek. Gençliğin gücüne güveniyor, kapılarımızı onlara sonuna kadar açıyoruz. Amacımız 2012’de gnçtrkcll temsilcileriyle birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle gençlerin her anında yanında olabilmek ve bunu onlara hissettirebilmek.

İyi olan kazansın
gnçtrkcll temsilcilikleri için başvurular Facebook.com/gnctrkcll adresi üzerinden gerçekleşecek. 12 Mart-3 Nisan arasında devam edecek başvuru sürecinde adayların Facebook’ta aldıkları beğeniler, sosyal medyadaki çeşitli aktiviteleri ve SMS ile topladıkları oylar gibi çeşitli etkenler ön eleme niteliğinde olacak. Bu süreçten başarıyla çıkan adaylar,

Turkcell yöneticileri ile yüzyüze görüşmeler gerçekleştirecek. gnçtrkcll’i gençler adına yönetecek 5 kişi, 23 Nisan’da açıklanacak. Temsilci olmak üzere başvuracak gnçtrkcll üyesinin en az 18, en fazla 25 yaşında  olması gerekiyor. gnçtrkcll başvurularda yoğun bir rekabet yaşanacağını tahmin ediyor ve gençleri en iyi temsil edebilecek ve heyecanla çalışacak temsilci adayları kazansın diyor.

12 milyonun temsilcisi olacaklar
gnçtrkcll yönetiminde yer alacak 5 genç, 12 milyon gnçtrkcll’linin temsilcisi olmak gibi son derece önemli bir sorumluluk üstlenecek. Bu sorumluluğun yanı sıra temsilciler bazı ayrıcalıklar da elde edecekler: gnçtrkcll yönetimine katılmak onlara profesyonel hayata bir adım önde başlama fırsatı verecek. Bu sayede hem kariyerlerine erken başlayacak hem de kişisel gelişim adına önemli bir deneyim elde edecekler.

Genç temsilcilerin yaşayacağı bir diğer ayrıcalık da en yeni teknolojileri herkesten önce deneyimleyebilmek olacak. 5 genç böylelikle hem temsilcisi oldukları alanda yeni teknolojilerin getirilerini yaratıcı fikirlere dönüştürebilecek hem de teknolojilde öncü olmanın farkını yaşayacak.
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketinin üst yönetimi ile tanışma olanağı da bulacak olan gnçtrkcll temsilcileri, belki de sahip oldukları niteliklerle onları etkileyecek ve böylece hayatlarının fırsatını yakalayabilecekler. 

gnçtrkcll yönetiminde 5 temsilcilik için gereken nitelikler
• Tarifeler Temsilcisi
- Cep dünyasının gurusu
- Her şeyi cepten halledebilecek
- Bütün tarifeleri sular seller gibi bilecek
- Cep ekonomisine ilaç olabilecek

• Teknolojiler Temsilcisi
- Teknoloji profesörü
- Sosyal medyada yeniliklerin öncüsü
- Gençler için en uygun cihazları bilecek
- Teknolojide gelişmeleri takip edebilecek
- Oyunlarda yenilgi yüzü görmeyen

• Kariyer Temsilcisi
- İş dünyasını ilk günden titretmeye hazır
- Parlak ve girişken
- Kariyer planlarına renk katmayı bilecek
- Seminerler, kariyer günleri düzenleyebilecek
- Her işin altından çıkabilecek

• Etkinlikler Temsilcisi
- Gençleri kolayca harekete geçirebilecek
- Kampüsü eğlence alanına çevirebilecek
- En güzel gezileri düzenleyebilecek
- Filimlerin arşivcisi, vizyonların takipçisi

• Alışveriş Temsilcisi
- Trendlerde yanılmayacak, pazarlıkta yenilmeyecek
- İndirimin, kampanyanın kokusunu herkesten önce alacak
- Özellikle yeme, içme, giyme konusunda en iyi fiyatı koparabilecek
- Milyonlarca gencin harçlığına harçlık katabilecek


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları