18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global Tanıtıma Yabancı Ortak
24 Aralık 2010 Cuma 13:15

Global Tanıtım'a Yabancı Ortak

Hill & Knowlton, Global Tanıtım Halkla İlişkiler A.Ş.'nin çoğunluk hissesini almak için anlaşma sağladı.

Türkiye pazarına hem ulusal hem de uluslararası şirketler bazında hizmet vermeye devam edecek olan şirketin adı Global Hill & Knowlton olarak değişiyor.Türk şirketler H&K"in sunduğu uluslararası ve yaygın iletişim ağı deneyiminden yararlanırken, H&K"in uluslararası müşterileri ulusal pazar hakkında, yerli uzmanlar tarafından sağlanacak olan bilgi ve deneyimlerden yararlanacaklar.
Global Tanıtım Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Ceyda Aydede, "Global olarak Hill & Knowlton gibi global bir oyuncu ile yolumuza devam edeceğimiz için büyük memnuniyet duyuyoruz. Türk ekonomisinin dinamizmini ve sağladığı fırsatları yakından bilen H&K ile birlikte, hem ulusal hem uluslararası müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek ve derinleştirerek mükemmel bir işbirliği yürüteceğiz. Oluşan sinerji ile müşterilerimize katma değeri daha yüksek hizmet vereceğimize inanıyoruz"dedi.
45 ülkede 80 şubeyle hizmet veren Hill & Knowlton"ın Orta Doğu, Türkiye ve Afrika CEO"su Dave Robinson, "Türkiye hem biz hem de müşterilerimiz için giderek daha önemli stratejik bir pazar haline geliyor. Geçtiğimiz seneler içerisinde etkileyici derecede bir gelişim sergileyen bu ülkeye adımımızı atmak için doğru zaman. Global Tanıtım alanında çok saygın bir itibara sahip, H&K"in değerleri ve yaklaşımıyla çok uyumlu bir şirket. Biz bu ortaklığın müşterilerimize hem yakın zamanda hem de gelecekte çok önemli değerler katacağına eminiz" dedi.
Hill & Knowlton hakkında
Hill & Knowlton, Inc. uluslararası alanda lider yerli, uluslararası ve global müşterilere hizmet veren bir iletişim danışmanıdır. Şirketin merkezi New York"ta olup, 45 ülkede 80 şubeyle hizmet vermektedir. Ajans, dünyanın en yaygın iletişim grubu WPP"ye bağlıdır.
Global Tanıtım hakkında
Global Tanıtım, farklı sektörlerde edindiği tecrübelerini profesyonel bir halkla ilişkiler anlayışıyla birleştirmek isteyen Ceyda Aydede tarafından 1989 yılında kuruldu. Şirket kuruluşundan itibaren gerek ulusal gerekse uluslararası birçok şirketin halkla ilişkiler çalışmalarını üstlenerek hızla büyüdü. Global Tanıtım, 1992 yılında dünyanın en büyük halkla ilişkiler şirketi Fleishman Hillard'ın Türkiye temsilciliğini aldı. Global Tanıtım"ın hizmet kalitesi ISO 9002 kalite belgesiyle Haziran 1999'da tescil edildi. Böylece, şirketimiz Türkiye'nin ilk ISO kalite belgeli halkla ilişkiler ajansı oldu. 2008"de Yunan iletişim şirketi CIVITAS S.A ile girdiği ortaklıkla uluslararası alanda büyüdü.
Global Tanıtım bugün Türkiye"de Exxon Mobil, Siemens, RIM (BlackBerry), Ernst & Young, Albaraka, easyJet, Çalık Holding, Yasar Holding, Zorlu Gayrimenkul, Groupama Sigorta, Pınar, Kaspersky, Digiturk, TEV, Colin"s, Art Craft gibi ulusal ve uluslararası birçok şirkete danışmanlık sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları