27 Temmuz 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global-Bölgesel 13 Ödül HP Türkiyenin
22 Aralık 2010 Çarşamba 12:29

Global-Bölgesel 13 Ödül HP Türkiye'nin

HP Türkiye, HP Global Yazılım Satış ve Avrupa, Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika bölgesi Kurumsal Sunucu, Veri Depolama ve Ağ Ürünleri etkinliklerinde toplam 13 ödüle layık görüldü.

Yeni Yıl Hediyesi iPad
Türkçe İş Avantajı Hesaplayıcısı
E-İmza'da İstanbul Lider
PLM Alanında İşbirliği

HP Türkiye, Las Vegas kentinde düzenlenen HP 2011 Global Yazılım Satış etkinliğinde 5 ayrı ödüle layık görülerek büyük başarı yakaladı. HP Türkiye"nin Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika (MEMA) bölgesinde "Yılın Ekibi" seçilerek gücünü dünyaya kanıtladığıetkinlik kapsamında düzenlenen ödül töreninde HP Satış Yöneticisi Alper Oyma "Yılın BTO Satışları Ödülü"nü kazanırken, HP Profesyonel Hizmetler MEMA Bölge Sorumlusu Özgür Kayım "Yılın Hizmette Mükemmeliyet Ödülü"nü, Kurumsal Çözümler Grubu Finans Yöneticisi Rita Tecer ise "Yılın Finansmanda Mükemmeliyet Ödülü"nü aldı. HP Yazılım ve Çözümler Grubu Kurumsal Satış Yöneticisi Nilay Çetin ise ödül töreninde Avrupa, Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika (EMEA) bölgesine "En Çok Katkıda Bulunan Kişi" seçildi.
Buna ek olarak HP Türkiye bu yıl İstanbul"da düzenlenen ESSN etkinliğinde de ödülleri topladı. Satış uzmanları Elif Ayturan ve Kerim Akgün x86 tabanlı sunucularda En İyi Satış ödüllerini alırken, Pelin Olgunsoy ve Kurumsal Teknoloji Danışmanı Barış Varış BladeMatrix satışlarında gösterdikleri başarı ile Yeni Teknolojileri Sunmakta En Başarılı Ülke ödüllerini, Kurumsal Kanal Satış Müdürü Fikret İdil MEMA Bölgesinde En Başarılı Tele Satış Organizasyonu Ödülünü, Kurumsal Ürünler Dağıtım Kanalı Yöneticisi Hülya Gökbel MEMA Bölgesinde En İyi Dağıtım Kanalı Operasyonu ödülünü ve Veri Depolama Sistemleri Satış Uzmanı İlker Rodoplu ile HP Türkiye Veri Depolama Grup Müdürü Selçuk Öznal da veri depolama ürün ailesinde En İyi Satış ödüllerini aldı.
HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar konuyla ilgili açıklamasında, "HP Türkiye ekibinin başarısı uzun yıllardır sürdürdüğümüz özverili çabaların bir ürünüdür. Bu başarıyla Türk ekiplerin uluslararası arenada diğer ülke kadrolarından hiç de geri kalmadığını, hatta onlardan daha iyi bir performans gösterdiğini kanıtlama fırsatını bulduk. Son yıllarda Türk yöneticilerin büyük uluslararası şirketlerin global yönetimlerinin başına getirildiğini görüyoruz. HP Türkiye de bu çizgide ilerleyerek insanımızın değerini dünyaya kanıtlamaya ve şirketimize katma değer yaratmaya devam edecektir" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları